• Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Awakenings Easter Festival

Awakenings Easter Festival
StadSpaarnwoude
LocatieRecreactiegebied Spaarnwoude
DatumZaterdag 16 t/m zondag 17 april 2022
Tijd13:00 - 23:00
Prijs€ 86,90
Leeftijd18+
UpdatesOp de hoogte blijven? Maak een aan
  • Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Awakenings Easter festival 2022

Naast de evenementen die Awakenings in de Gashouder heeft, hebben ze dit jaar ook een buitenfestival om het 25 jarige bestaan te vieren. Op zaterdag 16 en zondag 17 april zal het recreatiegebied in Spaarnwoude op zijn kop staan met de leipste techno artiesten.

Tickets

De kaartverkoop van Awakenings Easter Festival is gestart, de volgende tickets zijn te koop:

  • Combi ticket: €143
  • Zaterdag ticket: €86,90
  • Zondag ticket: €71,50

Line-up

Zaterdag

Area T

12:00 – 14:00 Joyhauser
14:00 – 15:45 Luigi Madonna
15:45 – 17:30 Shdw & Obscure Shape
17:30 – 19:15 Enrico Sangiuliano
19:15 – 21:15 Joseph Capriati
21:15 – 23:00 Reinier Zonneveld

Area X

12:00 – 14:00 Sama
14:00 – 15:30 Bart Skils
15:30 – 17:00 Monika Kruse
17:00 – 19:00 Sam Paganini
19:00 – 21:00 Maceo Plex
21:00 – 23:00 Adam Beyer

Area Z

12:00 – 14:00 Rene Wise
14:00 – 15:30 Talismann
15:30 – 17:00 Luke Slater
17:00 – 19:00 Etapp Kyle & Daria Kolosova
19:00 – 21:00 Perc
21:00 – 23:00 Dj Rush

Area Y

12:00 – 14:00 Afra
14:00 – 16:00 Vladimir Dubyshkin
16:00 – 17:45 Volvox
17:45 – 19:30 Airod
19:30 – 21:15 Kobosil
21:15 – 23:00 Nina Kraviz

Area M

12:00 – 14:00 Tsepo
14:00 – 15:30 Konstantin Sibold
15:30 – 17:15 Ida Engberg
17:15 – 19:10 Kölsch
19:10 – 21:00 Joris Voorn
21:00 – 23:00 Tale Of Us

Area B

12:00 – 14:00 Doudou Md
14:00 – 15:30 La Fleur
15:30 – 17:00 Kevin Saunderson
17:00 – 19:00 Chris Stussy
19:00 – 21:00 Kink
21:00 – 23:00 Loco Dice

Area D

12:00 – 13:30 Mandana
13:30 – 15:00 Prunk
15:00 – 16:30 Michel De Hey
16:30 – 18:30 Toman & Joey Daniel
18:30 – 20:30 Dimitri & Remy
20:30 – 22:30 2000 And One & Bart Skils

Zondag

AREA T

12:00 – 13:45 Shinedoe
13:45 – 15:15 Ilario Alicante
15:15 – 17:10 Luciano
17:10 – 19:05 Ricardo Villalobos
19:05 – 21:05 Sven VÄth
21:05 – 23:00 Pan-Pot

AREA X

12:00 – 14:00 Cynthia Spiering
14:00 – 15:45 Alignment
15:45 – 17:45 SNTS
17:45 – 19:30 999999999
19:30 – 21:15 I Hate Models
21:15 – 23:00 Dax J

AREA Z

12:00 – 14:00 Mirella Kroes
14:00 – 15:30 MarrØn
15:30 – 17:15 Onyvaa
17:15 – 19:15 Anetha
19:15 – 21:15 Ellen Allien
21:15 – 23:00 Jeff Mills

AREA Y

12:00 – 14:00 Van Anh
14:00 – 15:30 Secret Cinema
15:30 – 17:00 Fjaak
17:00 – 19:10 Sterac
19:10 – 21:10 Ben Klock
21:10 – 23:00 Speedy J

AREA M

12:00 – 14:00 Grace Dahl
14:00 – 15:30 Shlømo
15:30 – 17:00 Rebekah
17:00 – 19:00 Rødhåd
19:00 – 21:00 Len Faki
21:00 – 23:00 Amelie Lens

AREA B

12:00 – 14:00 Vntm
14:00 – 16:00 Patrice Bäumel
16:00 – 18:00 Kevin De Vries
18:00 – 19:00 Recondite
19:00 – 21:00 Mathame
21:00 – 23:00 Mind Against

AREA D

12:00 – 14:00 Alexia Glensy
14:00 – 16:00 Francesco Del Garda
16:00 – 17:00 Sweely
17:00 – 18:45 Tini
18:45 – 21:00 RARESH & REISS
21:00 – 22:45 FERRO & SAMUEL DEEP

Plattegrond

Locatie & Airbnb's in de buurt


Heb je vragen over Awakenings Easter Festival? Laat het weten!