Electric Castle

Electric Castle
Plaats
Bontida (Roemenië)
Datum
Woensdag 18 t/m zondag 22 juli 2018
Tijd
12:00 - 08:00
Prijs
€118
Leeftijd
18+
Accessoires
Bestel je outfit (15% korting) en oordopjes

Electric Castle 2018

Deze zomer is het Bunffy Castle in Roemenië weer een prachtige locatie voor het Electric Castle festival. Van woensdag tot en met zondag kun je losgaan op maar liefst zeven verschillende stages. Al met al is het dus een prima rede om een keer een bezoekje te brengen aan Roemenië!

Tickets

  • Weekend ticket: €118,-
  • Woensdag ticket: €32,-
  • Donderdag ticket: €41,-
  • Vrijdag ticket: €41,-
  • Zaterdag ticket: €41,-
  • Zondag ticket: €41,-

Line-up

Mainstage

Woensdag
ALEXANDRINA & BAND 19:00 – 19:50
DELINQUENT HABITS 20:05 – 21:00
DAMIAN MARLEY 21:30 – 23:00
Donderdag
THE LAST INTERNATIONALE 18:30 – 19:30
JP COOPER 20:00 – 21:00
WOLF ALICE 21:30 – 22:30
ICONA POP 23:00 – 00:15
NETSKY 00:45 – 02:00
Vrijdag
OMUL CU SOBOLANI 17:00 – 18:00
BURY TOMORROW 18:30 – 19:30
DUB PISTOLS 20:00 – 21:00
SON LUX 21:30 – 22:30
MURA MASA 23:15 – 00:15
EXCISION 00:45 – 02:15
Zaterdag
VITA DE VIE 17:00 – 18:00
THE KABATRONICS 18:30 – 19:30
SUBCARPATI 20:00 – 21:00
LONDON GRAMMAR 21:30 – 22:30
THE BLOODY BEETROOTS LIVE 23:15 – 00:30
BAKERMAT 00:45 – 02:15
Zondag
HUNGARIAN OPERA OF CLUJ-NAPOCA 17:00 – 18:00
DUBIOZA KOLEKTIV 20:00 – 21:00
JESSIE J 21:30 – 22:45
NOTHING BUT THIEVES 23:15 – 00:15
TCHAMI 00:45 – 02:00

Dance Garden

Woensdag
/
Donderdag
DIGITALOVE AT ELROW 22:00 – 23:30
TINI GESSLER AT ELROW 23:30 – 01:00
GROOVE ARMADA AT ELROW 01:00 – 03:00
GEORGE PRIVATTI AT ELROW 03:00 – 04:30
NASTIA AT ELROW 04:30 – 06:30
Vrijdag
DRAGOS ILICI 22:30 – 01:00
JACKMASTER 01:00 – 04:00
KOLLEKTIV TURMSTRASSE 04:00 – 08:00
Zaterdag
DEREK 22:30 – 01:00
FABIO FLORIDO 01:00 – 04:00
RICHIE HAWTIN 04:00 – 06:0
Zondag
CHAIM 18:00 – 19:30
SPACE DIMENSION CONTROLLER 19:45 – 20:45
GIORGIA ANGIULI 21:00 – 22:10
REINIER ZONNENVELD 22:25 – 23:55
HENRY SAIZ & BAND 00:10 – 02:10

Hangar

Woensdag
CLASS 23:00 – 00:00
VUNK ”BEST OF VANK” 00:30 – 01:45
DANNY HOWARD 02:00 – 03:30
Donderdag
BABY ELVIS 17:30 – 18:30
WHITE WALLS 19:00 – 20:00
AGENT FRESCO 20:30 – 21:30
ST GERMAIN 22:00 – 23:00
YONAKA 23:30 – 00:30
DIGITALISM 01:00 – 02:15
ALISON WONDERLAND 02:30 – 04:00
DWLS 04:00 – 05:30
Vrijdag
MARÚ 17:30 – 18:30
MIDDLEMIST RED 19:00 – 20:00
HALOTT PÉNZ 20:30 – 21:30
MY BABY 22:00 – 23:00
THE HORRORS 23:30 – 00:30
OFF BLOOM 01:00 – 02:00
HVOB 02:15 – 03:45
HVOB 02:15 – 03:45
OKTOPUS 04:00 – 05:30
Zaterdag
OTHERSIDE 16:30 – 17:30
FRAN PALERMO 18:00 – 19:00
KENSINGTON 19:30 – 20:30
MÚM 21:00 – 22:00
FAKEAR 22:30 – 23:30
NU: TONE 00:00 – 01:30
HIGH CONTRAST 01:30 – 03:00
LONDON ELEKTRICITY 03:00 – 04:30
MAKOTO 04:30 – 06:00
Zondag
THE GLIMPSE 16:00 – 17:00
THE KRYPTONITE SPARKS 17:30 – 18:30
SATELLITES 19:00 – 20:00
IDLES 20:30 – 21:30
CANCER BATS 22:00 – 23:00
LITTLE BIG 23:30 – 00:30
SAN HOLO 01:00 – 02:30
VALENTINO KHAN 02:30 – 04:00
MADLIQUID 04:00 – 05:30

Hideout

Woensdag
JAMINSHOES 16:00 – 18:00
GOPO 18:00 – 20:00
BARNA 20:00 – 22:00
AHE 22:00 – 00:NaN
BOCA 45 00:00 – 02:00
JAHEYO 02:00 – 04:00
Donderdag
BAIATU DE LA PARTER 14:00 – 16:00
SOCOL 16:00 – 18:00
DEX 18:00 – 20:00
KARAK 20:00 – 22:00
NOPAME 22:00 – 00:00
BUSCEMI 00:00 – 02:00
RANDOM BRANDON 02:00 – 04:00
CRISTU 04:00 – 06:00
Vrijdag
ZADA 14:00 – 16:00
PUIU 16:00 – 19:00
ALT OM 19:00 – 22:00
UFE 22:00 – 00:00
DJ CAM 00:00 – 02:00
KOSTA 02:00 – 04:00
BULLY 04:00 – 06:00
Zaterdag
SABINSKI 12:00 – 14:00
UN GURU 14:00 – 16:00
ELECTROCLOWN 16:00 – 18:00
THAT COUCH FUNK COLLECTIVE 18:00 – 20:00
KLAUS EB 20:00 – 22:00
DUBASE 22:00 – 00:00
ROMARE 00:00 – 02:00
DANAGA 02:00 – 04:00
INDJSTIONE 04:00 – 06:00
Zondag
DANIEL DEPLIN 12:00 – 14:00
SAUCE 14:00 – 16:00
WRK 16:00 – 18:00
SOULHEADS 18:00 – 22:00
INFRAGANDHI 22:00 – 00:00
QUANTIC 00:00 – 02:00
FILIERA FONICA 02:00 – 04:00
ELECTROCLOWN 04:00 – 06:00

Booha

Woensdag
GRIM EX 16:00 – 18:00
BEATJUNKZ 18:00 – 22:00
SLIMROCKA 20:00 – 22:00
VOLT 22:00 – 23:30
SMOOTHNOISE 23:30 – 01:00
MISSILE 01:00 – 02:30
ALEX METRIC 02:30 – 04:00
IV-IN 04:00 – 06:00
Donderdag
KASHLINSKI 12:00 – 14:00
TECHNIMATIC 14:00 – 16:00
SPECTRASOUL 16:00 – 18:00
EYESCREAM 18:00 – 20:00
SAUCE & K-LU 20:00 – 22:00
VLAD DOBRESCU 22:00 – 23:30
ZO 23:30 – 01:00
NINJABREAKZ 01:00 – 02:30
KRIS KROSS AMSTERDAM 02:30 – 03:30
ADAM DOLPH 03:30 – 05:30
MANKI 05:30 – 07:30
Vrijdag
ARPXP 12:00 – 13:30
FD 13:30 – 15:00
LSB 15:00 – 16:30
MARK SYSTEM 16:30 – 18:00
NASTIA – LIQUID DNB EXCLUSIVE SET 18:00 – 20:00
QUIDBOP 20:00 – 22:00
HEION 22:00 – 23:30
BLANILLA 23:30 – 01:00
CHRIS LORENZO 01:00 – 02:30
SHIBA SAN 02:30 – 04:00
UGLY ASTRONAUT 04:00 – 06:00
AKOS B2B DANNILOV 06:00 – 08:00
Zaterdag
NEVOLLA 12:00 – 14:00
LITTLE BOOTS 16:00 – 18:00
YAGHEE 18:00 – 20:00
ABASC 20:00 – 22:00
ALEX CHRONIC 22:00 – 23:30
MARKA 23:30 – 01:00
ZED BIAS 01:00 – 02:30
SAM DIVINE 02:30 – 04:00
ARTRAX 04:00 – 08:00
Zondag
DUBGRADE 12:00 – 14:00
OROS 14:00 – 16:00
RAHAAN 16:00 – 18:00
GEMINI BROTHERS 18:00 – 20:00
DJ WICKED 20:00 – 22:00
CHARLIE RABBIT KING 22:00 – 00:00
BRODY & DR. PANDA 00:00 – 01:30
HAYDEN JAMES 01:30 – 03:00
PILLOWTALK 03:00 – 05:00
NIHILL 05:00 – 07:00

Telekom Electronic Beats

Woensdag
MIHIGH 22:00 – 02:00
KD CHRISS 02:00 – 06:00
PAUL K 06:00 – 10:00
Donderdag
RQZ 10:00 – 14:00
VINCENT IULIAN 11:00 – 14:00
DAN ANDREI 01:00 – 04:00
PETRE INSPIRESCU 04:00 – 08:00
KOZO 08:00 – 10:00
Vrijdag
KOZO 10:00 – 11:00
LIZZ, SUCIU 22:00 – 01:00
KD CHRISS 01:00 – 05:00
CAP 05:00 – 08:00
SEPP 08:00 – 10:00
Zaterdag
SEPP 10:00 – 11:00
CIUBUC 11:00 – 14:00
G76 22:00 – 01:00
TULBURE 01:00 – 04:00
RARESH 04:00 – 08:00
HERODOT 08:00 – 10:00
Zondag
HERODOT 10:00 – 11:00
DUBTIL 11:00 – 14:00
MIHIGH 18:00 – 21:00
CHARLIE 21:00 – 00:00
GESCU 00:00 – 03:00
PRIKU 03:00 – 06:00
ARAPU 06:00 – 09:00

The Beach

Woensdag
ALDARIS 16:00 – 18:00
CHOCOLATE 18:00 – 20:00
CORVIN 19:00 – 22:00
Donderdag
FORMA 12:00 – 14:00
DNU 14:00 – 16:00
ANDY H 16:00 – 18:00
DISPLACE 18:00 – 20:00
Vrijdag
AEMINIUM 12:00 – 14:00
DETOUR 14:00 – 16:00
MIRCEA GRECESCU 16:00 – 18:00
PIERRE D’VARA 18:00 – 20:00
Zaterdag
DIRTY CULTURE 12:00 – 14:00
STF 14:00 – 16:00
ALEX ONE 16:00 – 18:00
GEORGE ALLAN 18:00 – 20:00
Zondag
WAREN 12:00 – 14:00
BUFF 14:00 – 16:00
VEKT 16:00 – 18:00
JUNKER 18:00 – 20:00
Aftermovie 2017

Een prachtige setting voor een festival, het Banffy Castle in Bontida (Roemenië).
Tickets
Er zijn verschillende soorten tickets verkrijgbaar:

  • Weekend: €88
  • Weekend + camping: €110
  • VIP: €199
  • VIP + camping: €220

Line-up
Tot nu toe zijn de volgende artiesten bekend gemaakt:

deadmau5
alt-J
Moderat
Trentemøller
Nero
Duke Dumont
Maceo Plex
SohnSohn
House Of Pain
Noisia ‘Outer Edges’
Atari Teenage Riot
Architects
Slaves
Dixon
GusGus
Claptone
Fanfare Ciocârlia
DJ Sneak
A-Trak
Eats Everything
Beardyman
Metrik & Dynamite MC
S.P.Y
Punnany Massif
MJ Cole
Etherwood
TroyBoi
Petre Inspirescu
Tommy Cash
Zion Train
Soom T
Kenny Ken
Crazy P Soundsystem
King Jammy
Kornel Kovacs
FlicFlac
Zwette
Reggae Roast
Axel Thesleff
Aftermovie 2016


Heb je vragen over Electric Castle? Laat het weten!