• Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Electric Castle

Electric Castle
StadBontida
LocatieBanffy Castle
DatumWoensdag 17 t/m zondag 21 juli 2024
Tijd11:00 - 23:59
Prijs€ 129,00
Leeftijd18+
OordopjesBestel nog snel je oordopjes
UpdatesOp de hoogte blijven? Maak een aan
  • Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Electric Castle 2024

Een electro en dance festival op een prachtige locatie in Roemenië. Electric Castle vind dit jaar wederom plaats van woensdag 17 t/m zondag 21 juli. Lees hieronder verder voor alle informatie over het festival.

Tickets

De ticketverkoop is van start gegaan. Deze tickets zijn exclusief camping.

Festival Tickets – General

  • General Access Pass €129,00
  • General Access Pass + Insurance €139,00

Festival Tickets Youth (t/m 21 jaar)

  • Youth 21 Pass €99,00

Festival Tickets – Premium

  • Premium Pass €299,00
  • Premium Pass + Insurance €319,00

Line-up

De volledige line-up is bekend!

Massive Attack
Queens Of The Stone Age
Bring Me The Horizon
Chase & Status Live
Sean Paul
Paolo Nutini
Nina Kraviz
Khruangbin
Kungs
Palaye Royale
Marc Rebillet
Dj Diesel
Sevdaliza
Subcarpati
Dj Shadow
Bonobo Dj Set
Apashe With Brass Orchestra
Hernan Cattaneo
Sasha
Vita De Vie
Vama
Cavalera
Kenya Grace
Jayda G
Delia
Coma
Night Lovell
Irina Rimes
Sleaford Mods
Ctc
Todd Terje
Eats Everything
Francis Mercier
Carlita
L'entourloop
She Wants Revenge
Brina Knauss
Ahmed Spins
Honeyluv
Royel Otis
Caiiro
Elif
Moblack
Deer Jade
Mira Beard2Beard Sham.m.an & DARNO
Sparrow & Barbossa
Dj Krush
Calibre
Zack Fox
Genesis Owusu
Dub Pistols
Suie Paparude
Yuné Pinku Live
Wargasm
Huey Morgan
Omul Cu Sobolani
Byron
Robin And The Backstabbers
HVNDS
The Mono Jacks
Luna Amara
E.M.I.L.
Mădălina Pavăl Orchestra
Jurjak
Om La Luna
Dj Yoda
Atjazz
Droeloe
Mark Farina
Awen
Jamiie
Philippe Cohen Solal
Alex Superbeats
France Moody Dj-set
Ron Trent
Djuma Soundsystem
Christopher Schwarzwalder
Dov’è Liana
Feathered Sun
Andy Smith
Camo & Krooked
Kings Of The Rollers
Unglued
Voltage
P Money
Whiney
Degs
Anaïs
Inja
Daxta
Hoax
Pvc
Friction
Monrroe
Linguistics
Fulu Miziki
Kawala
Ile
Night Beats
Antony Szmierek
Angélica Garcia
Joycut
Perel
L'eclair
Lov3less
Sababa 5
Iguana Death Cult
Hayes & Y
Daisybelle
Christine Renée
System Olympia
E-AN-NA
Ana Coman
Snails
Kadjavsi
Mihai Popoviciu
Alexandra Capitanescu
Azteca
Marwan
Andy Purnell
Mel Woods
Dj JTK
Bao G
Desvalido
Dj NHS
Prada Dorado So Hard: Luzwixa So Hard: Suzi
Marco G. & Mr. Kite
N3POT
Vlad Dobrescu
Dj Nasa
Andi Moisescu
Dj Antenna
Dj Optick
Dj Phantom
Dj Hefe
Gabriella Atanasov & Horia Stan
Electric Brother Live
Sorin Lupascu
Dj Dox
Dan Frinculescu
Cosmin Tudoran
Brugnasescu
Mindthegap Trio
No Parachute
Fara Zahar
Aftermath
Laura Musuroaea & Bogdan Urucu
Xeno
Aris & Edi
Bash
Swagboywozzy
Ciupe
Dj Sauce
Mara Ognean
Dj Deny
Dobrica
Boda
Lowelt
Vlademir
Volt
Gully
Blanilla
Raoul
Ugly Austronaut
Iv-in
Dodo
MIU
Missile
Lowkodi
Lurre
Toygun
Sixtee Seconds
Detour
Azotix
Dwls
Andreea Veder
Akos
Bross
Zo
Deckster b2b Nexus
Deckster
Madliquid
Memphys & Blocksberg
The Apricots
Digitalove
.C.C
JHU
Calibro 45
Wax On Fridays
St-Phan
Eclectors
Sugar
Rapala
Brody & Dr.panda
Satanel
Maica-Ta
Puiu
Nopame
Vio
Altom
Bianca Oance
K-Lu
Bully
Nipples Delight
Sonicvibe
Silent Discipline
Dubase
Florile – Magic Flowers
Carol
Moss Farai
MatÉ
Nyss
Ioana b2b Cristina
Big Pizza
Luca
Saskia
STF
Muri
Mihai Dinu
Alee Who
Victor
Mozaic
Ria
Roxana Seksi
No Idea
Pixar Stelar
Socol
Funkydrop
Melomenutii
Olaf
Aylin
Jah Guidance Hifi
Erwin
Digital Selektah
High Kulture
Yardie Flo
Irie Warriors
Riddim Bandits Crew
Kaze
Injektah
WRK
Endless
Kuki
Pseudub
Seba
Kaya Foundation
Dubik
Jaheyo
Mighty Boogie
Jon Jitsu
Shiv
L45
Loose b2b Rax
Genmaica
Bass Healing Hi-Fi
Serious Dub
Low freq
Mi-Tzu
Jah Order
Burner Green
Ursu Dub
Plus
Matei

Aftermovie

Check hieronder welke artiesten de afgelopen jaren hebben opgetreden:

Het Roemeense festival Electric Castle zal plaatsvinden van woensdag 19 juli t/m zondag 23 juli. Lees hieronder verder voor alle informatie over het festival.

Tickets

De verkoop van de tickets is van start gegaan, hieronder kun je de ticketprijzen zien.

Festival Tickets – General

  • General Access Pass €216,00
  • General Access Pass + Camping €280,80

Festival Tickets – Premium

  • Premium Pass €324,00
  • Premium Pass + Pass €388,80

Line-up

Dit is de full line-up van Electric Castle 2023! Check hieronder alle artiesten per dag, stage en de timetable:

Woensdag

Hangar
21:00 – 22:00 AIME SIMONE
22:15 – 23:45 REEL PARTY by BT
00:00 – 01:40 San Holo
Booha
16:00 – 18:00 RAOUL
18:00 – 19:30 MAYA
19:30 – 21:00 MIU
21:00 – 23:00 Volt
23:00 – 01:00 Ciel
01:00 – 03:00 Partiboi69
03:00 – 06:00 SIXTEE SECONDS
Hideout
16:00 – 19:00 D’JHU
19:00 – 21:00 SLIM ROCKA
21:00 – 23:00 MOSS FARAI
23:00 – 01:00 Julian M.
01:00 – 03:00 KAGEMUSHA
03:00 – 05:00 Karak
Drip Factory
17:00 – 00:00 CIUPE
Radio
18:00 – 21:00 Abasc
21:00 – 23:00 Grecescu
23:00 – 01:00 LIGIA KEȘIȘIAN
01:00 – 03:00 PIXAR STELAR
Dance Garden
22:00 – 00:30 BILA
00:30 – 03:00 LIZZ B2B COSMJN
03:00 – 05:30 CESAR MERVEILLE
05:30 – 08:00 MIHAI POL
The Beach
15:00 – 17:00 Flavio
17:00 – 19:00 COOK
19:00 – 22:00 NORBERT DUVALL & ROBERT SIPOS
22:00 – 00:00 PITI
00:00 – 04:00 GROOVE SALAD
04:00 – 06:00 Manu
06:00 – 08:00 COSMOS TONE
08:00 – 10:00 FLAVIU MOLDOVAN

Donderdag

Mainstage
19:00 – 19:50 A.S.I.A.
20:20 – 21:20 Ctc
22:05 – 23:05 George Ezra
23:40 – 00:40 Macklemore
01:15 – 02:15 Rezz
Hangar
18:00 – 18:55 HVNDS
19:40 – 20:40 KUMM
21:20 – 22:20 The Hu
22:55 – 23:55 Boy Harsher
00:30 – 01:30 Meute
02:00 – 03:00 Weval
03:20 – 04:20 Klangphonics
Booha
12:00 – 13:30 DECKSTER
13:30 – 15:00 Zo
15:00 – 16:30 MEMPHYS & BLOCKSBERG
16:30 – 18:00 Makoto
18:00 – 20:00 Dj Marky & Mc Gq
20:00 – 21:30 Madliquid
21:30 – 23:30 BROSS
23:30 – 01:30 Maga
01:00 – 03:30 Argy
03:30 – 05:00 Amémé
05:00 – 07:00 VLADEMIR
Hideout
13:00 – 15:00 SUGAR
15:00 – 17:00 Musai
17:00 – 19:00 MAICĂ-TA
19:00 – 21:00 Sauce
21:00 – 23:00 Cami Laye Okun
23:00 – 01:00 Paula Tape
01:00 – 03:00 Gilles Peterson
03:00 – 05:00 Bully
Backyard
19:00 – 20:00 CRISTINA LUPU
20:45 – 21:45 JACK BOTTS
22:30 – 23:30 EMMA RUTH RUNDLE
00:15 – 01:15 Los Bitchos
Drip Factory
17:00 – 19:00 CIUPE
19:00 – 19:45 Blanco
20:00 – 20:45 TUSSIN
21:00 – 22:00 BVCOVIA
22:00 – 23:00 MACANACHE
23:00 – 01:00 CIUPE
Stables
22:00 – 00:00 DRAGOȘ ILICI
00:00 – 02:00 DAWIDU
02:00 – 04:00 San Proper
04:00 – 06:00 SILVERLINING
Radio
14:00 – 17:00 WANDA.DIRECT
17:00 – 20:00 SOCOL
20:00 – 22:00 MIHAI HÎNDA
22:00 – 00:00 ANDI MOISESCU
00:00 – 02:00 .C.C
02:00 – 04:00 GULLY
Dance Garden
22:00 – 00:30 PÎRVU
00:30 – 03:00 MISS I
03:00 – 08:00 PRASLESH
08:00 – 11:00 Herodot
The Beach
10:00 – 13:00 POLIGLOT
13:00 – 15:00 MANO
15:00 – 17:00 FLOREM LIPSUM
17:00 – 19:00 ALEX HG
19:00 – 22:00 CORVIN & BUNIKU
22:00 – 01:00 COTO TUTUGNO
01:00 – 04:00 ANICHE
04:00 – 07:00 ANDRAS TOTH
07:00 – 10:00 YDY
Roots
16:00 – 18:00 RIDDIM BANDITS CREW
18:00 – 20:00 IWS
20:00 – 22:00 BURNER GREENE
22:00 – 00:00 MIGHTY BOOGIE
00:00 – 02:00 Zo
Camping
15:00 – 18:00 SHU

Vrijdag

Mainstage
18:30 – 19:30 Coma
20:00 – 21:00 Tash Sultana
21:40 – 22:40 Iggy Pop
23:15 – 00:15 Pendulum
01:00 – 02:30 The Chemical Brothers
Hangar
16:00 – 16:50 OM LA LUNĂ
17:25 – 18:20 OCS
19:00 – 20:00 Grimus
20:40 – 21:40 Youngr
22:20 – 23:50 Monolink
00:20 – 01:50 Romy
01:50 – 03:50 Peggy Gou
04:00 – 06:00 Octave One
Booha
14:30 – 16:00 Ellen
16:00 – 18:00 LONDON ELEKTRICITY + RUTHLESS MC
18:00 – 20:00 DANNY BYRD + RUTHLESS MC
20:00 – 21:30 DWLS & VISIONOBI
21:30 – 23:30 Dodo
23:30 – 01:30 MARIBOU STATE DJ SET
01:30 – 03:30 Barry Can't Swim
03:30 – 06:00 Ewan Mcvicar
06:00 – 08:00 Blanilla
Hideout
13:00 – 15:00 Ufo
15:00 – 17:00 VIO
17:00 – 19:00 ANDREI PUIU
19:00 – 21:00 UFE
21:00 – 23:00 NIPPLE’S DELIGHT
23:00 – 01:00 MARIA LATINA
01:00 – 03:00 DANILO PLESSOW (MCDE)
03:00 – 05:00 Palms Trax
05:00 – 06:30 VĂZDUH
Backyard
18:00 – 19:00 Funkorporation
19:30 – 20:30 SUBTONES
21:00 – 22:00 PAULINA
22:45 – 23:45 Fulu Miziki
00:30 – 01:30 Queralt Lahoz
Drip Factory
16:00 – 18:00 CIUPE
18:00 – 18:45 Idk
19:00 – 19:45 XENO
20:00 – 20:45 RAVA
21:00 – 22:00 ȘATRA B.E.N.Z.
22:00 – 23:00 NANE
23:00 – 00:30 DJ MARA OGNEAN
00:30 – 02:00 SUPERNOVA & BIRKIN BABY
Stables
00:00 – 01:00 Visionobi
01:00 – 02:30 POLA & BRYSON + VISIONOBI
02:30 – 04:00 KYRIST + VISIONOBI
04:00 – 06:00 Detour
Radio
14:00 – 17:00 FORMA
17:00 – 20:00 MURI
20:00 – 22:00 FOZZIE
22:00 – 00:00 STF
00:00 – 02:00 DISCOTECĂ CRW
02:00 – 04:00 NO IDEA
Dance Garden
22:00 – 00:30 CRIHAN
00:30 – 03:30 MAYAAN NIDAM
03:30 – 06:30 Petre Inspirescu
06:30 – 09:00 Cap
09:00 – 11:30 Dan Andrei
The Beach
10:00 – 12:00 BRAD
12:00 – 14:00 ESAUNUE & XAKIS
14:00 – 16:00 COCCO MIO
16:00 – 18:00 TE DOARE
18:00 – 20:00 IHMAI ISUAV
20:00 – 00:00 KATZELE & ASAF SAMUEL
00:00 – 03:00 Lena Willikens
03:00 – 06:00 Khidja
06:00 – 09:00 QUE SAKAMOTO
09:00 – 11:00 Dannilov
Roots
14:00 – 16:00 URSU DUB
16:00 – 18:00 SHIV
18:00 – 20:00 DIGITAL SELEKTA
20:00 – 22:00 DUBIK
22:00 – 00:00 KAYA FOUNDATION
00:00 – 02:00 LOW FREQ
02:00 – 04:00 WRK
Camping
15:00 – 18:00 GALEXY

Zaterdag

Mainstage
18:00 – 19:00 SMILEY
19:40 – 20:40 Nothing But Thieves
21:25 – 22:25 Sigur Rós
23:30 – 00:45 Jamie Xx
01:15 – 03:00 ALEX SUPERBEATS
Hangar
14:00 – 14:50 DORA GAITANOVICI
15:30 – 16:20 ELECTRO AFFAIR GLO CREATIVE CAMP
17:00 – 18:00 Blackwave
18:40 – 19:40 Brutus
20:20 – 21:20 Yung Lean
22:05 – 23:05 Noga Erez
23:50 – 00:50 Dub Pistols
01:05 – 02:35 Flava D + Dynamite Mc
02:35 – 03:35 Netsky
03:35 – 04:35 Metrik + Dynamite Mc
04:35 – 06:05 Anaïs + Dynamite Mc
Booha
12:00 – 14:00 Ugly Astronaut
16:00 – 19:00 ADDO & LOWKODI
19:00 – 20:30 Digitalove
20:30 – 22:00 SONOPHONE
22:00 – 00:00 MIHAI POPOVICIU
00:00 – 02:00 JAMES LAVELLE
02:00 – 03:30 Booka Shade
03:30 – 05:30 Haai
05:30 – 08:00 AKOS
Hideout
13:00 – 15:00 DUBIK
15:00 – 16:30 CAROL
16:30 – 18:00 BIANCA OANCE
18:00 – 20:00 KORNELIA BINICEWICZ
20:00 – 21:30 K-LU
21:30 – 23:30 DAISYBELLE
23:30 – 01:30 Dj Cam
01:30 – 04:30 Kruder & Dorfmeister
04:30 – 06:30 Nopame
Backyard
17:30 – 18:30 ALONE AT PARTIES
19:15 – 20:15 BLAZZAJ
21:00 – 22:00 Romano Drom FEAT. SAID TICHITI
22:45 – 23:45 Gaye Su Akyol
00:30 – 01:30 Echt!
Drip Factory
16:00 – 18:00 CIUPE, CIUPE
18:00 – 18:30 LIL CAGULA
18:30 – 19:00 SIMIZ
19:15 – 19:45 PETRE ȘTEFAN
20:00 – 20:45 RAREȘ
21:00 – 21:45 OSCAR
22:00 – 23:00 IAN
23:00 – 02:00 SUPERNOVA & BIRKIN BABY
Stables
21:00 – 23:30 NORBEST
23:30 – 01:30 Herodot
01:30 – 03:30 EVIL NINE
03:30 – 06:30 Luxe
Radio
15:00 – 17:00 MELOMENUŢII
17:00 – 19:00 PUSSYCUTZ
19:00 – 21:00 BRUGNER
21:00 – 23:00 DJ DOX
23:00 – 01:00 KRAFTY KUTS
01:00 – 03:00 DJ ANTENNA
Dance Garden
11:30 – 14:00 Dubtil
14:00 – 16:30 ANDREI CIUBUC
16:30 – 20:00 Sepp B2B NU ZĂU
20:00 – 23:00 Doudou Md
23:00 – 01:30 Suciu
01:30 – 04:30 CEZAR
04:30 – 08:30 GESCU B2B ARAPU
08:30 – 11:00 ALEXANDRA
The Beach
11:00 – 13:00 VLAD BRETAN
14:00 – 16:00 TOMI RĂZVAN
16:00 – 18:00 VILA
18:00 – 20:00 LVNF
20:00 – 22:00 SUPERUSER
22:00 – 00:00 SO-FI
00:00 – 01:00 FANTASTIC TWINS
01:00 – 04:00 AUTARKIC
04:00 – 07:00 MOD21
07:00 – 10:00 FERAL
Roots
13:00 – 16:00 JAH ORDER
16:00 – 18:00 PUIU
18:00 – 20:00 GENMAICA
20:00 – 23:00 KAZE SOUND SYSTEM
23:00 – 02:00 SERIOUS DUB
02:00 – 04:00 INJEKTAH
Camping
15:00 – 18:00 DJ BETHOVEN

Zondag

Mainstage
18:00 – 18:45 IOANA MILCULESCU GLO CREATIVE CAMP
19:25 – 20:30 VITA DE VIE + FILARMONICA DE STAT “TRANSILVANIA”
21:00 – 22:05 Morcheeba
22:40 – 00:00 Subcarpati
Hangar
13:00 – 14:00 COSMOS ÎN BUZUNAR
14:35 – 15:35 Zimbru
16:10 – 17:10 IMPLANT PENTRU REFUZ
17:45 – 18:45 DIRTY SHIRT
19:15 – 19:55 Deki Alem
20:30 – 21:30 Nova Twins
22:05 – 23:05 Frank Carter & The Rattlesnakes
23:40 – 01:10 Orbital
01:45 – 03:15 Clozee
Booha
12:00 – 14:00 Vekt
16:00 – 18:00 Iv-in
18:00 – 19:30 Oktopus
19:30 – 21:00 EMOTIONAL TOURIST
21:00 – 23:00 MARWAN
23:00 – 01:00 OCEANVS ORIENTALIS
01:00 – 03:00 Tiga
03:00 – 05:00 MISSILE
Hideout
13:00 – 15:00 ALDARIS
15:00 – 17:00 SILENT DISCIPLE
17:00 – 18:30 Dubase
18:30 – 20:30 CALIBRO 45
20:30 – 22:30 HUEY MORGAN
22:30 – 00:30 MILLIE MCKEE
00:30 – 02:30 ZERO 7
02:30 – 04:30 WAX ON FRIDAYS
Backyard
17:00 – 18:00 ALEXU AND THE VOICES INSIDE
18:30 – 19:30 SARMALELE RECI
20:00 – 21:00 CIREȘAN
21:45 – 22:45 Valeria Stoica
23:30 – 00:30 Oscar Jerome
Drip Factory
16:00 – 18:30 CIUPE
18:30 – 19:00 VLAD FLUERARU
19:00 – 19:45 MAX KONSTANT
20:00 – 21:00 BITZĂ
21:00 – 22:00 SPECII
22:00 – 23:30 DJ DENY
23:30 – 01:00 CIUPE
Stables
20:00 – 22:00 MIANDA
22:00 – 00:00 Kirara
00:00 – 02:00 VIRGIL
Radio
15:00 – 16:00 RETRODICT
16:00 – 18:00 DJ HEFE
18:00 – 20:00 OTRAVĂ
20:00 – 22:00 UNGURU’ BULAN
22:00 – 23:00 GABRIELA ATANASOV & HORIA STAN
23:00 – 03:00 HIP HOP LA FEMININ
Dance Garden
11:00 – 13:30 Kozo
13:30 – 16:00 Charlie
16:00 – 19:00 OLGA KOROL
19:00 – 21:30 GOJNEA76
21:30 – 00:30 Mihigh
00:30 – 05:00 Rhadoo
05:00 – 08:00 Priku
The Beach
10:00 – 13:00 NESS
13:00 – 16:00 PATTRN
16:00 – 17:30 HIMALAYAN SOUL LIVE
17:30 – 20:00 CHLORYS
20:00 – 23:00 VON BÜLOVE
23:00 – 01:00 PLATIDA
01:00 – 04:00 GEORGE HEERD
Roots
13:00 – 16:00 NOIDZSH
16:00 – 18:00 PLUS
18:00 – 20:00 IRISH DUBS
20:00 – 22:00 JAHEYO
22:00 – 00:00 Dubase
Camping
15:00 – 18:00 POPBLOCK, POPBLOCK

Plattegrond

Plattegrond Electric Castle 2023

Aftermovie

Electric Castle vindt plaats van 12 t/m 17 juli 2022 in Transylvania. Meer informatie kan je terugvinden op deze pagina.

Tickets

De ticketverkoop is van start gegaan, check hieronder de ticketprijzen.

Festival Tickets – General
EC8 2022 General Acces Pass €131,25
EC8 2022 General Acces Pass + Camping €159,56

Festival Tickets – VIP

EC8 2022 Premium Pass €303,14
EC8 2022 Premium Pass + Camping €331,45

Line-up

Woensdag 13 juli
Suie Paprude
DJ Yoda
Eli Brown
Layla Benitez
Ciupe
Puiu
Wax On Fridays
Bross
Low Freq
Ezirk
S-T-phan
Nipple’s Delight
Tomi RVZ
Volt
Raoul
Donderdag 14 juli
Moderat
Sofi Tukker
Editors
Vitalic
Killa Fonic
Acid Arabs
Ben Böhmer
Gusgus
Dj Seinfeld
Zdob Și Zdub
Yves Tumor
Shubostar
Kennyhoopla
Joplyn
Bcuc
Simon Bogdan-Mihai Si Lautarii de Matase
Byron
Ivan & The Parazol
Burja
Antonia Vai
Hét Hat Club
Iv-in
Dj Sauce
Karak
Julian M.
Dubase
Vekt
Jaheyo
Vlademir
Cocco Mio
Maica-Ta
Chlorys
Zaterdag 16 juli
Gorillaz
Disclosure
Caribou
Dub Pistols
Sasha
Goldie
Tinlicker
Gheist
Camo & Crooked
Lola Marsh
Kruder & Dorfmeister
London Elektricity
Vita De Vie
Balming Tiger
Macanache
Urbandawn
Whiney
Nicola Conte & Spiritual Galaxy
Alexanderina
Nane
Dordeduh
Om La Luna
Albert NBN
Robin and the Backstabbers
Catalina Cara
Oigan
Dimitri’s Bats
Balkan Taksim
Wicked
Mobtrap
Ciupe b2b DJ Sauce
Slimrocka
Bully
Ufe
Dwls
Musai
Madliquid
Mezzin
Akos
Mofo
MIhai Popviciu
Sugar
Andreea Veder
Zaterdag 16 juli
Electric Castle 2021
Update: De organisatie heeft ervoor gekozen om de editie door te schuiven naar 13 t/m 17 juli 2022. De voorlopige line-up (zie hieronder) wordt meegenomen naar die editie en tickets blijven geldig voor die editie. Wél vindt dit jaar EC_Special plaats. Dit is een serie van events verplaatst over 30 verschillende locaties, 10 dagen lang (6 to/m 15 augustus) en met meer dan 500+ muziek acts! Meer hierover lees je op de website van Electric Castle.

Van 14 t/m 18 juli vindt Electric Castle weer plaats! Een unieke vijfdaagse festivalervaring die elk jaar plaatsvindt in het Banffy- kasteeldomein in Bontida. Door kunst en technologie te combineren met een eclectische muzikale opstelling is het elk jaar weer een fantastisch festival.
Tickets
Tickets zijn in de verkoop.

  • General Access FlexiPass: €127,45
  • General Access FlexiPass + Camping: €127.45 + €29.79

Line-up
De eerste headliners zijn bekend gemaakt! Meer namen volgen nog, maar check ze alvast hieronder:

Gorillaz
Twenty One Pilots
Deftones

Het super unieke festival Electric Castle is terug! Op woensdag 15 juli t/m zondag 19 juli kun je weer genieten van leuke kunst, technologie en eclectische muziek! Check hier de info die al bekend is.

Tickets

De ticketsale is begonnen!

  • General pass: €84
  • General pass + camping: €114
  • Premium pass: €211
  • Premium pass + camping: €241

Line-up

De eerste namen van Electric Castle 20

20 zijn bekend gemaakt! Hieronder zie je wie er tot nu toe komen:

Twenty One Pilots
The Chemical Brothers
Placebo
Foals
Aurora
The Neighbourhood
Machine Gun Kelly
Sheck Wes
Fisher
Zhu
Rezz
Amon Tobin
Nghtmre
Tycho
Bicep
Noisia
Floating Points Live
Wilkinson
Tommy Cash
Booka Shade
Tiga
Hvob
Princess Nokia
Goldie
Jayda G
Erol Alkan
Mulatu Astatke
Nastia
Hosh
Dub Pistols
Omar Souleyman
Sleaford Mods
Fever 333
B. Traits
Kraak & Smaak
Alec Benjamin
Purple Disco Machine
Mark Farina
Camo & Krooked
High Contrast
Natasha Diggs
Boca 45
Dzihan & Kamien
Mistajam
Krystal Klear
David Penn
Tensnake
Illyus & Barrientos
Monki
Hyenah
Meute
Droeloe
Kid Francescoli
Urbandawn
Paula Tape
Engelwood
Daxta
Tripp3
Tokyo Machine
Dynamite Mc
Electric Castle, is een unieke vijfdaagse festivalervaring die elk jaar plaatsvindt in het Banffy- kasteeldomein in Bontida. Door kunst en technologie te combineren met een eclectische muzikale opstelling is het elk jaar weer een fantastisch festival.

Tickets

  • Woensdag: € 42,00
  • Donderdag: € 53,00
  • Vrijdag: € 63,00
  • Zaterdag: € 63,00
  • Zondag: € 63,00
  • Weekend Ticket: €127,00

Line-up

Aftermovie
Youtube.com -> Aftermovie laatste jaar zoeken -> Delen -> Insluiten -> code kopieren

Deze zomer is het Bunffy Castle in Roemenië weer een prachtige locatie voor het Electric Castle festival. Van woensdag tot en met zondag kun je losgaan op maar liefst zeven verschillende stages. Al met al is het dus een prima rede om een keer een bezoekje te brengen aan Roemenië!

Tickets

  • Weekend ticket: €118,-
  • Woensdag ticket: €32,-
  • Donderdag ticket: €41,-
  • Vrijdag ticket: €41,-
  • Zaterdag ticket: €41,-
  • Zondag ticket: €41,-

Line-up

Mainstage
Woensdag
ALEXANDRINA & BAND 19:00 – 19:50
Delinquent Habits 20:05 – 21:00
Damian Marley 21:30 – 23:00
Donderdag
The Last Internationale 18:30 – 19:30
Jp Cooper 20:00 – 21:00
Wolf Alice 21:30 – 22:30
Icona Pop 23:00 – 00:15
Netsky 00:45 – 02:00
Vrijdag
Omul Cu Sobolani 17:00 – 18:00
Bury Tomorrow 18:30 – 19:30
Dub Pistols 20:00 – 21:00
Son Lux 21:30 – 22:30
Mura Masa 23:15 – 00:15
Excision 00:45 – 02:15
Zaterdag
Vita De Vie 17:00 – 18:00
THE KABATRONICS 18:30 – 19:30
Subcarpati 20:00 – 21:00
London Grammar 21:30 – 22:30
The Bloody Beetroots LIVE 23:15 – 00:30
Bakermat 00:45 – 02:15
Zondag
HUNGARIAN OPERA OF CLUJ-NAPOCA 17:00 – 18:00
Dubioza Kolektiv 20:00 – 21:00
Jessie J 21:30 – 22:45
Nothing But Thieves 23:15 – 00:15
Tchami 00:45 – 02:00
Dance Garden
Woensdag
/
Donderdag
Digitalove AT ELROW 22:00 – 23:30
Tini Gessler AT ELROW 23:30 – 01:00
Groove Armada AT ELROW 01:00 – 03:00
George Privatti AT ELROW 03:00 – 04:30
Nastia AT ELROW 04:30 – 06:30
Vrijdag
DRAGOS ILICI 22:30 – 01:00
Jackmaster 01:00 – 04:00
Kollektiv Turmstrasse 04:00 – 08:00
Zaterdag
DEREK 22:30 – 01:00
Fabio Florido 01:00 – 04:00
Richie Hawtin 04:00 – 06:0
Zondag
Chaim  18:00 – 19:30
Space Dimension Controller 19:45 – 20:45
Giorgia Angiuli 21:00 – 22:10
Reinier Zonneveld 22:25 – 23:55
Henry Saiz & BAND 00:10 – 02:10
Hangar
Woensdag
CLASS 23:00 – 00:00
VUNK ”BEST OF VANK” 00:30 – 01:45
Danny Howard 02:00 – 03:30
Donderdag
BABY ELVIS 17:30 – 18:30
WHITE WALLS 19:00 – 20:00
Agent Fresco 20:30 – 21:30
ST GERMAIN 22:00 – 23:00
Yonaka 23:30 – 00:30
Digitalism 01:00 – 02:15
Alison Wonderland 02:30 – 04:00
Dwls 04:00 – 05:30
Vrijdag
Maru 17:30 – 18:30
Middlemist Red 19:00 – 20:00
Halott Pénz 20:30 – 21:30
My Baby 22:00 – 23:00
The Horrors 23:30 – 00:30
Off Bloom 01:00 – 02:00
Hvob 02:15 – 03:45
Oktopus 04:00 – 05:30
Zaterdag
OTHERSIDE 16:30 – 17:30
Fran Palermo 18:00 – 19:00
Kensington 19:30 – 20:30
Múm 21:00 – 22:00
Fakear 22:30 – 23:30
NU: Tone 00:00 – 01:30
High Contrast 01:30 – 03:00
London Elektricity 03:00 – 04:30
Makoto 04:30 – 06:00
Zondag
THE GLIMPSE 16:00 – 17:00
The Kryptonite Sparks 17:30 – 18:30
Satellites 19:00 – 20:00
Idles 20:30 – 21:30
Cancer Bats 22:00 – 23:00
Little Big 23:30 – 00:30
San Holo 01:00 – 02:30
Valentino Khan 02:30 – 04:00
Madliquid 04:00 – 05:30
Hideout
Woensdag
JAMINSHOES 16:00 – 18:00
GOPO 18:00 – 20:00
BARNA 20:00 – 22:00
AHE 22:00 – 00:00
BOCA 45 00:00 – 02:00
JAHEYO 02:00 – 04:00
Donderdag
BAIATU DE LA PARTER 14:00 – 16:00
SOCOL 16:00 – 18:00
Dex 18:00 – 20:00
Karak 20:00 – 22:00
Nopame 22:00 – 00:00
Buscemi 00:00 – 02:00
Random Brandon 02:00 – 04:00
CRISTU 04:00 – 06:00
Vrijdag
ZADA 14:00 – 16:00
PUIU 16:00 – 19:00
ALT OM 19:00 – 22:00
UFE 22:00 – 00:00
Dj Cam 00:00 – 02:00
KOSTA 02:00 – 04:00
Bully 04:00 – 06:00
Zaterdag
SABINSKI 12:00 – 14:00
Un Guru 14:00 – 16:00
Electroclown 16:00 – 18:00
THAT COUCH FUNK COLLECTIVE 18:00 – 20:00
KLAUS EB 20:00 – 22:00
Dubase 22:00 – 00:00
Romare 00:00 – 02:00
DANAGA 02:00 – 04:00
Indjstione 04:00 – 06:00
Zondag
Daniel Deplin 12:00 – 14:00
Sauce 14:00 – 16:00
WRK 16:00 – 18:00
Soulheads 18:00 – 22:00
INFRAGANDHI 22:00 – 00:00
Quantic 00:00 – 02:00
Filiera Fonica 02:00 – 04:00
Electroclown 04:00 – 06:00
Booha
Woensdag
GRIM EX 16:00 – 18:00
BEATJUNKZ 18:00 – 22:00
SLIMROCKA 20:00 – 22:00
Volt 22:00 – 23:30
SMOOTHNOISE 23:30 – 01:00
MISSILE 01:00 – 02:30
Alex Metric 02:30 – 04:00
Iv-in 04:00 – 06:00
Donderdag
KASHLINSKI 12:00 – 14:00
Technimatic 14:00 – 16:00
Spectrasoul 16:00 – 18:00
EYESCREAM 18:00 – 20:00
SAUCE & K-LU 20:00 – 22:00
Vlad Dobrescu 22:00 – 23:30
Zo 23:30 – 01:00
NINJABREAKZ 01:00 – 02:30
Kris Kross Amsterdam 02:30 – 03:30
ADAM DOLPH 03:30 – 05:30
MANKI 05:30 – 07:30
Vrijdag
Arp Xp 12:00 – 13:30
Fd 13:30 – 15:00
LSB 15:00 – 16:30
MARK SYSTEM 16:30 – 18:00
Nastia – LIQUID DNB EXCLUSIVE SET 18:00 – 20:00
Quidbop 20:00 – 22:00
HEION 22:00 – 23:30
Blanilla 23:30 – 01:00
Chris Lorenzo 01:00 – 02:30
Shiba San 02:30 – 04:00
Ugly Astronaut 04:00 – 06:00
AKOS B2B Dannilov 06:00 – 08:00
Zaterdag
Nevolla 12:00 – 14:00
Little Boots 16:00 – 18:00
YAGHEE 18:00 – 20:00
Abasc 20:00 – 22:00
Alex Chronic 22:00 – 23:30
Marka 23:30 – 01:00
Zed Bias 01:00 – 02:30
Sam Divine 02:30 – 04:00
Artrax 04:00 – 08:00
Zondag
Dubgrade 12:00 – 14:00
OROS 14:00 – 16:00
Rahaan 16:00 – 18:00
GEMINI BROTHERS 18:00 – 20:00
Dj Wicked 20:00 – 22:00
CHARLIE RABBIT KING 22:00 – 00:00
Brody & Dr.panda 00:00 – 01:30
Hayden James 01:30 – 03:00
Pillowtalk 03:00 – 05:00
Nihill 05:00 – 07:00
Telekom Electronic Beats
Woensdag
Mihigh 22:00 – 02:00
KD Chriss 02:00 – 06:00
Paul K 06:00 – 10:00
Donderdag
Rqz 10:00 – 14:00
Vincent Iulian 11:00 – 14:00
Dan Andrei 01:00 – 04:00
Petre Inspirescu 04:00 – 08:00
Kozo 08:00 – 10:00
Vrijdag
Kozo 10:00 – 11:00
LIZZ, Suciu 22:00 – 01:00
KD Chriss 01:00 – 05:00
Cap 05:00 – 08:00
Sepp 08:00 – 10:00
Zaterdag
Sepp 10:00 – 11:00
Ciubuc 11:00 – 14:00
G76 22:00 – 01:00
Tulbure 01:00 – 04:00
Raresh 04:00 – 08:00
Herodot 08:00 – 10:00
Zondag
Herodot 10:00 – 11:00
Dubtil 11:00 – 14:00
Mihigh 18:00 – 21:00
Charlie 21:00 – 00:00
Gescu 00:00 – 03:00
Priku 03:00 – 06:00
Arapu 06:00 – 09:00
The Beach
Woensdag
ALDARIS 16:00 – 18:00
CHOCOLATE 18:00 – 20:00
Corvin 19:00 – 22:00
Donderdag
FORMA 12:00 – 14:00
Dnu 14:00 – 16:00
Andy H 16:00 – 18:00
DISPLACE 18:00 – 20:00
Vrijdag
AEMINIUM 12:00 – 14:00
Detour 14:00 – 16:00
MIRCEA GRECESCU 16:00 – 18:00
Pierre D'vara 18:00 – 20:00
Zaterdag
Dirty Culture 12:00 – 14:00
STF 14:00 – 16:00
ALEX ONE 16:00 – 18:00
GEORGE ALLAN 18:00 – 20:00
Zondag
WAREN 12:00 – 14:00
Buff 14:00 – 16:00
Vekt 16:00 – 18:00
JUNKER 18:00 – 20:00
Aftermovie 2017

Een prachtige setting voor een festival, het Banffy Castle in Bontida (Roemenië).
Tickets
Er zijn verschillende soorten tickets verkrijgbaar:

  • Weekend: €88
  • Weekend + camping: €110
  • VIP: €199
  • VIP + camping: €220

Line-up
Tot nu toe zijn de volgende artiesten bekend gemaakt:

Deadmau5
alt-J
Moderat
Trentemøller
Nero
Duke Dumont
Maceo Plex
SohnSohn
House Of Pain
Noisia ‘Outer Edges’
Atari Teenage Riot
Architects
Slaves
Dixon
Gusgus
Claptone
Fanfare Ciocârlia
Dj Sneak
A-trak
Eats Everything
Beardyman
Metrik & Dynamite Mc
S.p.y
Punnany Massif
MJ Cole
Etherwood
Troyboi
Petre Inspirescu
Tommy Cash
Zion Train
Soom T
Kenny Ken
Crazy P Soundsystem
King Jammy
Kornél Kovács
FlicFlac
Zwette
Reggae Roast
Axel Thesleff
Aftermovie 2016

Accommodaties in de buurt


Heb je vragen over Electric Castle? Laat het weten!