Festivalseizoen 2025 van start!

Festivalseizoen 2025 van start!

We hebben er een tijdje op moeten wachten maar het outdoor festivalseizoen gaat dit weekend officieus van start! Vorig weekend stond REBiRTH natuurlijk al op het programma maar met DGTL en vooral Paaspop begint het festivalseizoen nu écht! Verder vinden er nog wat mooie festivals plaats, benieuwd welke? Lees snel verder.

Paaspop

Paaspop is al jaren dé opener van het festivalseizoen. Omdat Pasen dit jaar laat valt vond REBiRTH al eerder plaats maar voor het gevoel blijft Paaspop toch de aftrap van, hopelijk een schitterend, festivalseizoen. Voor wie nog nooit op Paaspop is geweest: dit festival in Schijndel (Noord-Brabant) groeit nog elk jaar en qua decoratie van het terrein is het in Nederland uniek. Er wordt een compleet dorp uit de grond gestampt en overal is wat te zien. Van kleine intieme stages tot de grootste festivaltent ter wereld, Paaspop heeft het allemaal. Headliners dit jaar zijn o.a. Faithless, UB40, The Kooks en Joost.

Ondanks dat Paaspop officieel is uitverkocht (er zijn geen tickets meer beschikbaar via de officiële site) staan er nog genoeg kaartjes op TicketSwap. Over hoe dit precies kan schreven we laatst een speciaal artikel maar feit is dat je voor een prikkie (lees: iets meer dan €100) een weekend lang naar Paaspop kan.

DGTL

Waar je op Paaspop van bijna elk muziekgenre kan genieten richt DGTL zich vooral op house en techno. En voor de mensen uit Amsterdam is het fijn dat ze lekker binnen de ring (NDSM-werf) kunnen blijven. Vrijdagnacht begint de pre-party al maar zaterdag en zondag gaat het echt los. Op zes verschillende stages kan je dan genieten van o.a. Brutalismus 3000, Folamour, Monolink en Fatima Yamaha. Ook voor dit event lijk je last minute te kunnen afwachten op goedkope kaartjes via TicketSwap.

HARDFEST

Hou je meer van hardstyle? Check dan zeker HARDFEST. Dit festival wordt gehouden bij de Universiteit in Enschede. Je moet dus wel naar het Oosten van het land rijden voor het enige grote hardstyle event van dit weekend. Kaartjes zijn nog te koop en dan kan je genieten van vier stages vol met muziek gericht op de hardere stijlen.

Free Your Mind

Free Your Mind komt ook dit jaar weer met een Easter Special. In AFAS Live staat er een speciale editie met PAN-POT op het programma. Verder komen ook Len Faki, Nina Kraviz en Victoria Engel langs. Voor iets meer dan €40 ben je er bij en kan je overdag (want dit feest start al om 14:00 uur) genieten van de lekkerste techno.

Road Burn

We sluiten af met een festival voor rock liefhebbers. In Tilburg vindt dit weekend namelijk Roadburn plaats. Inmiddels een begrip onder de liefhebbers om een heel weekend te genieten van de beste rock muziek in en rond Poppodium 013.

Veel plezier dit weekend! En goed nieuws: volgend weekend is het al weer tijd voor Koningsdag (en nacht) festivals!

Foto: DGTL 2024

17 april 2025

Volg ons op Instagram en Facebook voor meer festival nieuws.
Laat hieronder een reactie achter