Tony Junior maakt comeback op ADE

Tony Junior maakt comeback op ADE

Bekende dj Tony Junior heeft een lange periode doorgebracht onder een andere naam, toch maak de dj een comeback met zijn originele naam tijdens ADE.

Tony Junior heeft een lange tijd muziek uitgebracht onder zijn alias Claessens. Hij had deze artiestennaam gekozen om een nieuw hoofdstuk in zijn carriere te starten. Hoewel de bekende dj verschillende sets heeft gedraaid onder zijn nieuwe naam Claessens kwam hij toch niet helemaal van zijn originele artiesten naam af. Omdat de bekende dj maar niet van Tony Junior afkwam heeft hij ervoor gekozen om beiden te laten bestaan. Tijdens ADE maakt hij voor het eerst sinds een lange tijd dan ook een comeback als Tony Junior op ADE Sunday Closing in Club Royale.

Sunday Closing

Op zondag 25 oktober kun je terecht van 21:00 tot 03:00 uur in Club Royale. De Amsterdamse club aan het rembrandtplein 44 is een 18+ feest. De line-up is verdeeld onder 2 area’s met onder andere: Karyo, Sonny Bass, Bøll B2B Sonny beentjes, Sara Dol, Rul3, Dino en uiteraard Tony Junior. Tickets voor het evenement zijn te koop en kosten 28,50 euro.
Benieuwd naar welke ADE feesten je nog meer kunt gaan? Lees hier ons artikel over de leukste gratis ADE feesten!

22 oktober 2026

Volg ons op Instagram en Facebook voor meer festival nieuws.
Laat hieronder een reactie achter