909, Awakenings en Verknipt Festival uitverkocht
Onlangs kwam in het nieuws dat enkele grote festivals het lastig hebben met de kaartverkoop. Festivals als Lowlands, Down The Rabbit Hole en Pinkpop waren vorige edities binnen no-time uitverkocht, nu kan je nog steeds kaartjes kopen. Dit klopt helemaal maar er zijn ook veel festivals waar de verkoop wél hard gaat. Zo werd vandaag bekend dat er voor 909 en Awakenings Festival geen kaartje meer te kopen valt, ondanks de wisselende weersverwachtingen.
119.000 bezoekers op Awakenings
Het is ook niet zo maar een festival wat is uitverkocht.. Awakenings vindt van vrijdag 10 t/m zondag 12 juli plaats bij de Beekse Bergen in Hilvarenbeek. Waar sommige grote festivals het dus misschien wat lastiger ten opzichte van vorige jaren is dat bij Awakenings omgekeerd. Er is geen ticket voor het weekend meer te krijgen!
Hetzelfde geldt voor het Amsterdamse 909 Festival. De organisatie achter dit event kan wel wat goed nieuws gebruiken want laatst werd Music On Festival vlak voor aanvang afgelast, hopelijk kan 909 wat goedmaken. Verder werd ook bekend dat de zaterdag van Verknipt Festival al is uitverkocht. Voor de zondag zijn nog wel tickets beschikbaar.
Veel meer festivals uitverkocht
Hoewel festivalgangers de tickets mogelijk wat later, meer richting het festival, aanschaffen lijkt er van een festivaldip geen sprake te zijn. Wil je dit weekend bijv. naar The Crave, Bontgenoten of Thuis bij Snelle? Dan heb je pech want via de officiële ticketshop is er geen ticket meer te krijgen voor deze events. Ook een groot festival als Concert at SEA, later deze maand, is al lang en breed uitverkocht.
Ben je nog op zoek naar tickets voor je favoriete festivals? Voor sommige festivals kan je dus niet tot het laatste moment wachten. Twijfel je of een event snel uitverkocht raakt? Laat het hieronder in de comments weten, we helpen je graag!
4 juni 2026
