Awakenings Festival

Awakenings Festival
30 Jun 2018 Zaterdag
-
01 Jul 2018 Zondag

Awakenings Festival

Plaats
Spaarnwoude
Locatie
Halfweg
Tijd
12:00 - 23:00
Prijs
€€104,50
Leeftijd
18+
Busvervoer
Boek voordelig een busreis via Partybussen.nl
Vergeet geen
Oordopjes, powerbank en zonnebril (morgen in huis)

Awakenings

Awakenings Festival 2018

Zaterdag 30 juni en zondag 1 juli al rood omcirkeld in je agenda? Dan is het namelijk weer tijd voor Awakenings Festival 2018! Check hier alle info over het grootste outdoor techno festival ter wereld.

Tickets

Awakenings Festival is beide dagen uitverkocht!

  • Zaterdag: €68
  • Zondag: €52,50
  • Combi: €104,50
Vervoer

Nog op zoek naar fatsoenlijk vervoer voor naar Awakenings? Partybussen.nl organiseert vanuit heel Nederland weer busreizen.

Line-up

Alle artiesten zijn al per dag en stage bekend gemaakt:

Zaterdag

Area V_

2000 and One
Bart Skils
ANOTR
Carl Cox
Henrik Schwarz
KiNK (live)
Joseph Capriati
Loco Dice

Area W_

Jamie Jones
Joris Voorn
Kölsch
Ricardo Villalobos
Seth Troxler
Konstantin
Maceo Plex
Toman

Area X_

Adam Beyer
Amelie Lens
Dimitri
Remy
Luigi Madonna
Roberto Capuano
Markantonio
Pan-Pot

Area Y_

Ben Klock
DJ Rush
Nina Kraviz
Remco Beekwilder
Rødhåd
SHDW
Obscure Shape

Area Z_

Jeff Mills
Keith Carnal
Len Faki
Marcel Dettmann
Paula Temple
Rebekah
Ryan James Ford

Area A_

AnD
DVS1
Headstrong (Randomer & Clouds)
I Hate Models
Mirella Kroes
MPIA3
Oscar Mulero
SNTS (live)

Area B_

Âme
Dubfire
Luuk van Dijk
Patrice Bäumel
Raresh
Sven Väth

Area C_

Applescal
Some Chemistry
Chris Stussy
Prunk
Honey Dijon
Job Jobse
Mind Against
Peggy Gou
Underground Kaoz (Kerri Chandler & Jeremy Underground)

Zondag

Area V_

Adam Beyer
Amelie Lens
Enrico Sangiuliano
Ida Engberg
Ilario Alicante
Marco Faraone
Sven Väth

Area W_

Carl Cox
Drumcomplex & Roel Salemink
Jon Rundell
Joseph Capriati
Nicole Moudaber
Pan-Pot
Tomy DeClerque

Area X_

Ben Klock
Marcel Dettmann
Charlotte de Witte
Chris Liebing
Kobosil
Stranger

Area Y_

Boris Brejcha
Eats Everything
Joran van Pol
Loco Dice
Richie Hawtin CLOSE
Tale of Us

Area Z_

Albert van Abbe
Attention Deficit Disorder (AnD & Dasha Rush live)
Dax J
Nina Kraviz
Sam Paganini
Sterac

Area A_

andhim
Ash Roy
Format:B
Oliver Schories
Henrik Schwarz (live)
Oliver Koletzki
Patrick Topping
Seth Troxler

Area B_

Agoria
Edwin Oosterwal
Jamie Jones
Joris Voorn
Kölsch
Stephan Bodzin (live)

Area C_

Len Faki
Maceo Plex
Nuno dos Santos
Palmbomen II (live)
Rødhåd
Silent Servant
Aftermovie 2017

Bekijk ook de sfeer en line-ups van voorgaande edities:

Twee dagen volle bak techno? Dan is Awakenings Festival zeker iets voor jou! Dit jaar op zaterdag 24- en zondag 25 juni.

Tickets
Alleen nog zondag tickets verkrijgbaar:

  • Zaterdag: €62,50
  • Zondag: €45
  • Combi: €95

Line-up
De volledige line-up is bekend gemaakt:

Zaterdag

Area V

De Sluwe Vos
Henrik Schwarz (live)
Joris Voorn
Olivier Weiter
Pan-Pot
Sven Väth

Area W

Agents of Time (live)
Ferro
Hot Since 82
Maceo Plex
Paco Osuna
Ricardo Villalobos

Area X

Adam Beyer
ANNA & Monika Kruse
B.Traits
Joseph Capriati
Luuk van Dijk
Reinier Zonneveld & Secret Cinema

Area Y

Amelie Lens
Ben Klock
Chris Liebing
Colin Benders (live)
Len Faki
Nastia
Tim Wolff

Area Z

Arjun Vagale
Blawan & Dasha Rush
Dax J
DJ Rush
Fatima Hajji
Klaudia Gawlas
Ritzi Lee (live)

Area A

Artefakt (live)
SHDW & Obscure Shape
Jeff Rushin
Luke Hess
Minimum Syndicat (live)
Overmono (Truss & Tessela)
Paula Temple
Randomer

Area B

AUDION (live)
Illesnoise
Julia Govor
Marcel Dettmann
Nina Kraviz
Tale of Us

Area C

ANOTR
andhim
Claptone
dOP
Eagles & Butterflies
Noir

Zondag

Area V

Awanto 3 (live)
Darling
Joseph Capriati
Kölsch
Paul Kalkbrenner (live)
Tale of Us
Wighnomy Brothers

Area W

Adam Beyer
Alan Fitzpatrick
Dense&Pika
Enrico Sangiuliano
Ilario Alicante
Layton Giordani
Sam Paganini

Area X

Ben Klock & Marcel Dettmann
Blawan
Charlotte de Witte
Dave Clarke
Floorplan (live)
JP Enfant
Kobosil

Area Y

Chris Liebing & Dubfire
Joey Daniel
Maceo Plex
Matador (live)
Pan-Pot
Sven Väth

Area Z

Ben Sims & Truncate
Dr. Rubinstein
Len Faki
Monoloc
Nicole Moudaber
Nina Kraviz

Area A

Ash Roy
Butch
Daniel Stefanik & Mathias Kaden
Dirty Doering
Format B & Oliver Schories
Oliver Koletzki

Area B

Âme
Black Coffee
Britta Unders
Loco Dice
STAB Virus (live)
The Martinez Brothers

Area C

The Black Madonna
Black Rose (Henrik Schwarz & Jesse Rose)
Ici Sans Merci
Joris Voorn
KiNK (live)
under_score
Weval (live)

Aftermovie 2016

Het laatste weekend van juni staat volledig in het teken van Awakenings Festival.

Tickets

  • Zaterdag: €59,50
  • Zondag: €44,50
  • Weekend: €92,50 (bespaar €11,50)

Line-up
Zaterdag

Area V

Adriatique
Henrik Schwarz (live)
Job Jobse
Joris Voorn
Melon
Pan-Pot
Sven Väth

Area W

Adam Beyer
Apollonia
LOCO DICE
Recondite (live)
Ricardo Villalobos
William Kouam Djoko

Area X

Joseph Capriati
Maceo Plex
Markantonio & Luigi Madonna
Matador (live)
Reinier Zonneveld
Secret Cinema & EgbertLIVE

Area Y

Chris Liebing
Dave Clarke
Len Faki (OFFICIAL)
MARCEL DETTMANN
stranger
VRIL (live)

Zondag

Area Z

AnD
Dax J
Edge of Motion
Fatima Hajji
Jeff Rushin
PETDuo
Sam Paganini
The Advent & Industrialyzer (live)

Area A

Feel my Bicep
Florinsz Janvier
Gui Boratto (live)
Jackmaster
Mind Against
Robag Wruhme

Area B

Albert van Abbe
Ben Klock
Haeken
Karenn (Blawan & Pariah) (live)
Nina Kraviz
RØDHÅD & Alex.Do

Area C

Bram Fidder
Extrawelt (live)
Joris Delacroix & The Avener
KOLLEKTIV TURMSTRASSE (live)
Monkey Safari
Sonja Moonear
Stephan Bodzin (live)

Aftermovie 2015

In 2015 vindt Awakenings Festival plaats op zaterdag 27 en zondag 28 juni. Twee dagen hard chillen op het festivalterrein in Spaarnwoude. Check hieronder alvast de line-up.

Tickets
Je kunt drie verschillende soorten tickets voor Awakenings kopen:
1. Single ticket zaterdag – €55
2. Single ticket zondag – €40
3. Combi ticket (zaterdag + zondag) – €82,50

Line-up
De line-up voor deze editie is gewoon al bekend! Je kunt nu dus al toe leven naar onderstaande artiesten.

Zaterdag

Area V

Job Jobse & Tom Trago
Joris Voorn
Joseph Capriati
Len Faki
Sven Väth

Area W

Adam Beyer
Elias Mazian
Hector
Loco Dice
Luciano
Richie Hawtin

Area X

Dave Clarke
Doka
DVS1
Jeff Mills
Jimmy Edgar
Rebekah
Sandrien

Area Y

Ben KlockChris Liebing
Ryan Elliot
Scuba
Speedy J
TRADE (Surgeon & Blawan)

Area Z

Billy Nasty & Tim Wolff
Cari Lekebusch & Joel MUll
Carl Craig
Fatima Hajji
Miss Djax
Secret Cinema & Egbert
The Advent LIVE

Area A

2000 and One
De Sluwe Vos
Eats Everything
Julio Bashmore
KERK!
Maya Jane Coles
Visionquest

Area B

Dense & Pkika LIVE
Henrik Schwarz LIVE
JP Enfant
Maetrik
Marcel Dettmann
Nina Kraviz
Pan-Pot

Area C

Agoria
Gabriel Ananda & Dominik Eulberg
Illesnoise
KiNK LIVE
Klangkarusell DJ Set
Molly & Awanto3
Monkey Safari

Zondag

Area V

Adam Beyer & Ida Engberg
Alan Fitzpatrick
Joel MUll
Maceo Plex
Pan-Pot
Paul Ritch LIVE
Sam Paganini

Area W

Ici sans Merci
Ilario Alicante LIVE
Joseph Capriati
Recondite LIVE
Ricardo Villalobos
Sven Väth
Tale of Us

Area X

Dave Clarke & Mr. Jones
Ben Klock & Marcel Dettmann
Boddika
Gary Beck
Jasper Wolff & Maarten Mittendorff
Len Faki

Area Y

Fabio Florido
Gaiser LIVE
Joran van Pol
Julian Jeweil LIVE
Matador LIVE
Paco Osuna
Richie Hawtin

Area Z

AnD
Callabs 3000 (Chris Liebing & Speedy J)
Karenn (Blawan & Pariah) LIVE
Rodhad
Shifted LIVE
Subjected

Area A

Alex Salvador
Alle Farben
andhim
Delicatesse
Joris Delacroix
Karotte
Oliver Koletzki

Area B

Anton Pieete
Apollonia
Guti LIVE
Henrik Schwarz LIVE
Joris Voorn
Kölsch
Nic Fanciulli

Aftermovie 2014

Line-up
Over acht areas biedt Awakenings dit jaar weer een zeer groot aantal (internationale) techno artiesten. Awakenings Festival 2014 Line-up:

Area V

12:00 – 13:45 Anton Pieëte & Kabale und Liebe
13:45 – 15:30 Bart Skils & 2000 and One
15:30 – 17:30 Luciano
17:30 – 19:30 Sven Väth
19:30 – 21:00 Joris Voorn
21:00 – 23:00 Adam Beyer & Joseph Capriati

Area W

12:00 – 13:30 Joop Junior
13:30 – 15:30 Nic Fanciulli
15:30 – 17:00 Henrik Schwarz
17:00 – 19:00 Dubfire & Paco Osuna
19:00 – 21:00 Marco Carola
21:00 – 23:00 Carl Cox

Area X

12:00 – 13:30 Luigi Madonna
13:30 – 15:00 Klaudia Gawlas Polen
15:00 – 15:45 Egbert
15:45 – 17:15 Gregor Tresher
17:15 – 18:45 Secret Cinema
18:45 – 20:15 Dave Clarke
20:15 – 21:45 Rush
21:45 – 23:00 Industrialyzer & The Advent

Area Y

12:00 – 13:30 Paul Boex & Tim Wolff
13:30 – 15:00 Pfirter
15:00 – 16:30 Gary Beck & Jonas Kopp
16:30 – 17:30 Clouds
17:30 – 19:30 Jeff Mills
19:30 – 21:00 Blawan
21:00 – 23:00 Speedy J

Area Z

12:00 – 13:30 Dispar Vulgo
13:30 – 15:00 Spiros Kaloumenos
15:00 – 16:30 PETDuo
16:30 – 18:00 Fatima Hajji
18:00 – 19:15 Daniela Haverbeck
19:15 – 20:30 Candy Cox
20:30 – 21:45 Manu Kenton
21:45 – 23:00 Fernanda Martins & Lukas

Area C

12:00 – 14:30 Ici sans Merci
14:30 – 15:30 Live: Oliver Schories
15:30 – 17:00 Gui Boratto
17:00 – 18:30 Finnebassen
18:30 – 20:00 Guy Gerber
20:00 – 21:30 Extrawelt
21:30 – 23:00 Noir

Area B

12:00 – 14:00 ROD
14:00 – 15:45 Marcel Fengler
15:45 – 17:30 Ben Klock
17:30 – 19:15 Marcel Dettmann
19:15 – 21:15 Ben Sims & DVS1
21:15 – 23:00 Len Faki

Area A

12:00 – 13:30 Awanto3
13:30 – 15:15 Max Cooper
15:15 – 16:45 Dominik Eulberg & Gabriel Ananda
16:45 – 18:15 Breach
18:15 – 19:45 Huxley
19:45 – 21:15 Midland
21:15 – 23:00 Skream

Aftermovie 2013


Heb je vragen over Awakenings Festival? Laat het weten!