Dekmantel Festival

03 Aug 2017 Donderdag
-
06 Aug 2017 Zondag

Dekmantel Festival

Plaats
Amsterdam
Locatie
Amsterdamse Bos
Tijd
12:00 - 00:00
Prijs
€163 (4 dagen)
Leeftijd
18+
Festival outfit
Shop hier je outfit, schoenen en oordopjes

Dekmantel Festival 2017

Het eerste weekend van augustus vindt Dekmantel weer plaats in het Amsterdamse Bos. Check hier alle info.

 

Tickets

De kaartverkoop is gestart, de volgende kaarten zijn te koop:

  • Dagticket: €49
  • 4 dagen (3-6 aug): €163
  • 3 dagen (4-6 aug): €128
  • Camping 5 nachten: €48,50
  • Camping 4 nachten: €39

De dag- en weekendtickets zijn uitverkocht. Er zijn nog wel kaartjes beschikbaar via:

Line-up

Vrijdag

Mainstage

13:00 – 15:00 Peggy Gou
15:00 – 16:30 Mathew Jonson LIVE
16:30 – 18:30 Omar S
18:30 – 20:30 Job Jobse & Midland
20:30 – 21:30 Bicep LIVE
21:30 – 23:00 Robert Hood (hybrid)

Greenhouse

13:00 – 15:00 Central
15:00 – 16:30 Byron The Aquarius
16:30 – 17:30 Robert Glasper Experiment
17:30 – 19:00 Joey Anderson
19:00 – 20:00 Juju & Jordash LIVE
20:00 – 21:00 Jeff Mills & Tony Allen LIVE
21:00 – 23:00 Joe Claussell

UFO

13:00 – 15:00 Dr. Rubinstein
15:00 – 16:00 Aleksi Perälä LIVE
16:00 – 17:30 Deniro
17:30 – 18:30 Ø [Phase] LIVE
18:30 – 20:00 Matrixxman
20:00 – 21:00 Talismann LIVE
21:00 – 23:00 Rødhåd

Selectors

13:00 – 16:30 Nina Kraviz
16:30 – 18:00 Phuong-Dan
18:00 – 21:00 GE-OLOGY & Red Greg
21:00 – 23:00 Young Marco

Zaterdag

Mainstage

12:00 – 14:00 Jayda G
14:00 – 16:00 San Proper
16:00 – 17:30 Red Axes
17:30 – 18:30 Tom Trago LIVE
18:30 – 20:00 Floating Points
20:00 – 21:30 Jon Hopkins
21:30 – 23:00 Ben UFO

Greenhouse

12:00 – 14:30 Eclair Fifi
14:30 – 15:30 Awanto 3 LIVE
15:30 – 17:00 Illum Sphere
17:00 – 18:00 Jameszoo
18:00 – 19:00 Dorian Concept LIVE
19:00 – 21:30 Joy Orbison & Jon K
21:30 – 23:00 Arca & Jesse Kanda

UFO

12:00 – 14:00 Volvox & Umfang
14:00 – 16:00 Anthony Parasole
16:00 – 17:00 Unforeseen Alliance LIVE
17:00 – 21:00 Donato Dozzy & Peter Van Hoesen (hybrid)
21:00 – 23:00 DJ Nobu

Selectors

12:00 – 16:00 Marcel Dettmann
16:00 – 17:30 Inga Mauer
17:30 – 19:00 Interstellar Funk
19:00 – 21:00 Dekmantel Soundsystem
21:00 – 23:00 Vladimir Ivkovic

Zondag

Mainstage

13:00 – 15:00 Stump Valley
15:00 – 16:30 Shanti Celeste
16:30 – 18:00 Palms Trax
18:00 – 20:00 Masters At Work
20:00 – 21:00 Larry Heard (Mr. Fingers) (live)
21:00 – 23:00 Antal & Hunee

Greenhouse

13:00 – 15:00 Resom
15:00 – 16:00 Marie Davidson LIVE
16:00 – 17:30 Lena Willikens
17:30 – 18:30 Ultradyne LIVE
18:30 – 20:00 Helena Hauff
20:00 – 21:00 D.A.F. LIVE
21:00 – 23:00 Beverly Hills 808303 (I-F)

UFO

13:00 – 15:00 Parrish Smith
15:00 – 16:30 Tijana T
16:30 – 17:30 Overmono (Truss & Tessela) LIVE
17:30 – 19:00 Dax J
19:00 – 20:15 Karenn LIVE
20:15 – 21:45 Ancient Methods & Vatican Shadow
21:45 – 23:00 British Murder Boys LIVE

Selectors

13:00 – 16:30 Motor City Drum Ensemble
16:30 – 18:15 Bariş K
18:15 – 20:00 Beatrice Dillon
20:00 – 23:00 Objekt & Call Super
Donderdag 4 t/m zondag 7 augustus wordt het Amsterdamse Bos weer omgetoverd in de sferen van Dekmantel Festival.

Tickets
De kaartverkoop voor Dekmantel Fesitval is begonnen! De volgende tickets zijn te koop:

  • Vrijdag: €45
  • Zaterdag: €45
  • Zondag: €45
  • Weekend: €120

De zaterdag en weekend tickets zijn uitverkocht.

Line-up

Vrijdag

Ben Frost
Ben UFO
Blawan
Cinnaman
Dekmantel Soundsystem
DJ Harvey
DJ Stingray
ESG
Helena Hauff
Holly Herndon
Jeff Mills
Joy Orbison
Makam
Marcellus Pittman
Moodymann
Ricardo Villalobos
Rødhåd
Rrose
San Proper
Surgeon (live)
Theo Parrish
Tom Trago
Young Marco

Zaterdag

Abdulla Rashim
AUX 88 (live)
Beautiful Swimmers
Daniel Avery
Dasha Rush (live)
DBX (live)
Dekmantel Soundsystem
Dixon
DJ Nobu
Donato Dozzy
Joey Anderson
Juju & Jordash
Lena Willikens
Matrixxman
Midland
Nina Kraviz
Objekt
Orpheu The Wizard
Palmbomen II (live)
Pender Street Steppers
Peter Van Hoesen (live)
Roman Flügel
Tako
Tale Of Us
The Black Madonna
The Egyptian Lover

Zondag

Ben Klock
Call Super
Dekmantel Soundsystem
Digital Mystikz
DJ Koze
Fatima Yamaha
Lee ‘Scratch’ Perry & Adrian Sherwood
Magda
Marcel Dettmann
Mike Parker (live)
Mike Servito
Moritz von Oswald
Motor City Drum Ensemble
Palms Trax
Pev & Kowton (live)
Randomer
Robert Hood
Sandrien
Sassy J
Special Request
Voiski (live)

Aftermovie 2015

Dekmantel Festival 2015
Op de officiële website van Dekmantel valt te lezen dat ze verwachten dat het festival van donderdag 30 juli tot en met zondag 2 augustus plaats gaat vinden.

Tickets
Op de website van Dekmantel kun je, je pre registreren. Je krijgt dan de kans om eerder tickets te kopen. Wanneer de verkoop start is nog niet bekend.

Line-up
Vrijdag

Mainstage

13:00-15:00 Dekmantel Soundsystem
15:00-16:00 Legowelt
16:00-19:00 Ricardo Villalobos x Zip
19:00-20:00 Model 500
20:00-21:30 Ben Klock
21:30-23:00 Marcel Dettmann

Ufo

13:00-15:00 Serge
15:00-16:00 Shed
16:00-17:30 Rod
17:30-19:00 Objekt
19:00-20:30 Robert Hood
20:30-22:00 Blawan
22:00-23:00 Square Pusher

The Lab

13:00-15:00 Jameszoo
15:00-16:00 James Pants
16:00-18:00 J Rocc
18:00-19:30 Madlib
19:30-20:30 Roy Ayers Ubiquity
20:30-22:00 Rednose Distrikt
22:00-23:00 Machinedrum

Selectors

13:00-16:00 San Proper
16:00-18:00 Sterac Electronics
18:00-19:30 Carlos Souffront
19:30-21:00 Mike Servito
21:00-23:00 Joy Orbison

Boiler Room

16:00-17:00 Awanto 3
17:00-18:00 Vakula
18:00-19:00 Tripeo
19:00-20:00 Call Super
20:00-21:00 Objekt
21:00-22:00 Shed AKA Head High
Zaterdag

Mainstage

12:00-14:00 Dekmantel Soundsystem
14:00-15:00 Magic Mountain High
15:00-17:00 Mano le Tough
17:00-19:00 John Talabot
19:00-21:00 Four Tet
21:00-23:00 Jeff Mills

Ufo

12:00-14:00 Tripeo
14:00-15:30 Randomer
15:30-17:00 Phase
17:00-18:00 Shackleton
18:00-19:30 Talismann
19:30-21:00 DVSI
21:00-23:00 Rodhad

The Lab

12:00-14:00 Arif Malawi x Luc Mast
14:00-16:00 Anthony Naples
16:00-18:00 Palms Trax
18:00-20:00 Jackmaster
20:00-21:00 Tom Trago
21:00-23:00 Cinnaman

Selectors

14:00-16:00 Volcov
16:00-18:00 Young Marco
18:00-23:00 Floating Points x Hunee x Antal

Boiler Room

16:00-17:00 Robert Bergman
17:00-18:00 Hunee
18:00-19:00 Thomas Martojo
19:00-20:00 Palms Trax
20:00-21:00 Mano le Tough
21:00-22:00 Mr. Ties
22:00-23:00 Jeremy Underground
Zondag

Mainstage

13:00-15:00 Dekmantel Soundsystem
15:00-16:30 Midland
16:30-17:30 Recondite
17:30-19:00 Tale of Us
19:00-21:00 Dixon
21:00-22:00 Carl Craig
22:00-23:00 Siriusmode Selektor

Ufo

13:00-15:00 Rrose
15:00-16:30 Silent Servant
16:30-17:30 Monolake
17:30-18:30 Cyrillic
18:30-20:00 Nina Kraviz
20:00-21:00 Clark
21:00-23:00 Zeitgeber

The Lab

13:00-15:00 Interstellar Funk
15:00-16:30 Veronica Vasicka
16:30-17:30 Actress
17:30-19:00 Helena Hauff
19:00-20:00 Steffi ft. Virginia
20:00-23:00 Hessle Audio Trio

Selectors

13:00-15:00 Robert Bergman
15:00-18:00 Motor City Drum Ensemble
18:00-19:30 Solar
19:30-21:30 Donato Dozzy
21:30-23:00 I-F

Boiler Room

16:00-17:00 Fatima Yamaha
17:00-18:00 Young Marco
18:00-19:00 Midland
19:00-20:00 Pangaea
20:00-21:00 Matrixxman
21:00-22:00 DJ Nobu
22:00-23:00 Tama Sumo

Aftermovie 2014
Wat je van Dekmantel moet verwachten? Check de prachtige aftermovie!


Heb je vragen over Dekmantel Festival? Laat het weten!