• Tickets
  • Line-up
  • Locatie

ESNS

ESNS
StadGroningen
LocatieDe Oosterpoort
DatumWoensdag 18 t/m zaterdag 21 januari 2023
Tijd10:00 - 04:00
Prijs€ 237,50
LeeftijdAlle leeftijden
Oordopjesbestel hier je festival oordopjes
UpdatesOp de hoogte blijven? Maak een aan
  • Tickets
  • Line-up
  • Locatie

ESNS 2023

De eerst volgende editie van Eurosonic Noorderslag zal plaatsvinden van 18 t/m 21 januari 2023 in Groningen. Meer informatie kan je terugvinden op deze pagina.

Tickets

De eerste tickets zijn al in de verkoop gegaan, check hieronder de ticketprijzen.

  • ESNS Festival Passe-Partout €159,90

Line-up

Noorderslag

Woensdag 18 januari

Simplon – Main
22:15 – 23:00 Coloray

Donderdag 19 januari

Smoke
03:15 – 03:45 Gladde Paling

Vrijdag 20 januari

Eurosonic Air
23:15 – 00:00 Son Mieux

Huize Maas – Main
22:15 – 23:00 Personal Trainer

Stadsschouwburg
00:30 – 01:15 The Jordan

Zaterdag 21 januari

Grote Zaal

18:30 – 19:15 Son Mieux
20:00 – 20:45 Special Guest
21:30 – 22:15 Joost
23:00 – 23:45 Popprijs

Kleine Zaal

19:00 – 19:45 The Jordan
20:15 – 21:00 S10
21:30 – 22:15 Sor
22:45 – 23:30 Hang Youth
00:00 – 00:45 Prins S En De Geit

Binnenzaal

17:45 – 18:30 Elephant
19:15 – 20:00 Pitou
20:45 – 21:30 Coloray
22:15 – 23:00 Gotu Jim
23:45 – 00:30 Sim—oj

Marathon

17:00 – 17:45 Solomon
18:30 – 19:15 Cloud Cafe
20:00 – 20:45 Fiep
21:30 – 22:15 Nusantara Beat
23:00 – 23:45 Marathon

Kelder

17:30 – 18:15 Elijah Waters
18:45 – 19:15 Kleine John & Chavanté
19:45 – 20:15 Brunzyn
20:45 – 21:15 Siggy & D1ns
21:45 – 22:15 Nobu
22:45 – 23:30 Gladde Paling
23:30 – 00:15 Natte Visstick

Bovenzaal

18:15 – 18:45 Cosmic Crooner
19:15 – 19:45 De Toegift
20:15 – 20:45 Roufaida
21:15 – 21:45 Néomí
22:15 – 22:30 KATNUF
23:15 – 23:45 Bumble B Boy

Kunstpunt

17:45 – 18:30 Brintex Collective
19:15 – 20:00 Peter Somuah Group
20:45 – 21:30 Ginge
22:15 – 23:00 ParHasard
23:45 – 00:30 Cavolo Nero

Entreehal

17:00 – 17:45 Katie Koss
18:30 – 19:15 Oliver Pesch
20:00 – 20:45 Maxine
21:30 – 22:15 Bente
23:00 – 23:45 Nonchelange

Foyer Grote Zaal

18:00 – 18:30 Zoë Tauran
19:15 – 20:00 Babs
20:45 – 21:30 Gangs Of Kin
22:15 – 23:00 Zep
23:45 – 00:30 Personal Trainer

Eurosonic Air

14:45 – 15:15 Dopebwoy
15:45 – 16:30 Ir-sais

EM2

23:00 – 04:00 Joost Van Bellen & St. Paul

Eurosonic

48th & Main
52 Hertz Whale
72-HOUR POST FIGHT
7ebra
Aime Simone
Albi X
AYOM
Adela Mede
Adwaith
Aga Ujma
Aiko
Ailbhe Reddy
Albertine Sarges
Alina Pash
Amelie Siba
Anaïs
Anna Erhard
Anushka Chkheidze
Arny Margret
Avalanche Kaito
Azahriah
Aze
B Young
BILBAO
Baby Volcano
Banji
Beharie
Big Joanie
Bnnyhunna
Bolis Pupul
Bon Entendeur
Bricknasty
Bulgarian Cartrader
Ciel
Cmat
Catherine Graindorge
Chillera
Club Makumba
Cobra The Impaler
Combos
Cyan Kicks
Danai Nielsen
Dea Matrona
Deki Alem
Dienne
Diskopunk
Dobrawa Czocher
Donkey Kid
Duo Ruut
Echt!
Eyes
Eee Gee
Elia Lombardini
Eliza Legzdina
Eugénie
Eydís Evensen
FUNK SHUI
Fixation
Florence Arman
Flying Moon in Space
Fo Sho
Fran Vasilić
Francis of Delirium
GEWALT
Gallus
Ghouljaboy
Girl Scout
Goldkimono
Good Wilson
Gurriers
HENTAI CORPORATION
Hammok
Hause Plants
Ila
Irenegarry
IVA
Imen Siar
Ivi
JJ Paulo
Jada
Jembaa Groove
Jerry Heil
Johnny Labelle
Joya Marleen
July Jones
Jungle By Night
Juno Francis
Keg
Koikoi
Kety Fusco
Khakikid
Kids Return
Kids With Buns
Kings Elliot
Klangphonics
Kokoshca
Konstrakta & Zemlja gruva
Krapka;KOMA
Kurs Valüt
Kymara
Kynsy
Kóboykex
Leepa
Lander & Adriaan
Lass
Latanya Alberto
Lava Fizz
Loupe
Love’n’Joy
Lucinda Chua
M I M I
Mhaol
M.byrd
M.CHUZI
Meyy
Madame
Meastro Espada
Mainline Magic Orchestra
Maria Chiara Argirò
Marina Herlop
Marta Knight
Maz
Mazey haze
Merina Gris
Monikaze
Monsieur Doumani
Mundo Prestigio
November ultra
Naaz
Namasenda
Nelick
New Pagans
Nina Kohout
Ø
OOPUS
Oska
Offica
Omni Selassi
Orange Skyline
PUBLIC DISPLAY OF AFFECTION
Pantaloons
Personal Trainer
Pieter de Graaf
Piqued Jacks
Planeta Polar
Platon Karataev
Power Plush
Psychonaut
Qlowski
Queralt Lahzon
QuinzeQuinze
Rein
Rori
Ramkot
Robin Kester
S1mba
SIKSA
SLEAP-E
Saitün
Sam De Nef
Sans Soucis
Schmyt
Selló
Shanghai Baby
Smash Into Pieces
Sofie Birch
Somebody’s Child
Son Mieux
Songo
Soyuz
Sprints
Structures
Suistamon Sähkö
Svaneborg Karbyd
Tukan
TUYS
Takeshi’s Cashew
Tanxugueiras
Tautumeitas
Taxi Kebab
Temple Fang
Terzij De Horde
The Bug Club
The Haunted Youth
The Heavy Heavy
The Jordan
The Mary Wallopers
The Scratch
The Vices
Tinlicker
Tom Lennon
Tramhaus
UCHE YARA
Vlure
Varnish La Piscine
Vera Vice
Wallners
Waterbaby
Yavi
Yo Diablo
Zimbru
Zouj
Zetak
caro
doppelfinger
Freekind.
roland cristel
ĠENN
Σtella

Aftermovie

Eurosonic Noorderslag vindt plaats van woensdag 16 januari t/m zaterdag 19 januari 2022. Eurosonic zelf is van de 16e t/m de 18e en dan zullen er nieuwe Europese acts optreden. Dit houdt eigenlijk in dat de gehele Europese muziekindustrie voor vier dagen naar Nederland komt. Noorderslag is op 19 januari en dan zal Nederland gepresenteerd worden aan heel Europa in de Oosterpoort in Groningen.

Tickets
De ticketverkoop is van start gegaan, check hieronder de ticketprijzen.
Medium Conference + Fetival €337,50
Young Professional Conference + Festival €237,50

Line-up
Een deel van de line-up is al bekend gemaakt, check hieronder deze artiesten.

Eurosonic

a/lpaca
Airbag
Alba August
Albertine Sarges
Alewya
Amason
Amelie Siba
Annie Taylor
Ascendant Vierge
Ash Olsen
BA.
Balkan Taksim
Bel Tempo
Biznaga
Blak Saagan
Blanks
Bloto
Bob Vylan
Bruno Pernadas
Bulp
Carola Ortiz
Charles
Cmat
C o m b o s
Commander Spoon
Cyan Kicks
Daði Freyr
Daniel Sabater
Denise Chaila
Derby Motoreta’s Burrito Kachimba
Dharmacide
Dino Brandao
Duo Ruut
Don Melody Club
Kachimba
Dora
Echt!
Eliza Legzdina
Enfant Sauvage
Enola Gay
Eydis Evensen
Fears
Feng Suave
Finn Askew
Florence Arman
For Those I Love
Francis of Delirium
Friedberg Music
Gabriela Richardson
Gaia
Hang Youth
GENTS
Gewalt Band
Hauptman
IOSONOUNCANE
irenedreselofficial
Irene Dresel
Ivansito
Jada
Jazzbois
Joe & The Shitboys
Kai Nakai
Kety Fusco
Kids Return
Kynsy
Ladaniva
Lambda
Lndfk
Maika Makovski
Marina Herlop
Marta Del Grandi
Marta Knight
Mehmet Aslan
Michael Aldag
Meskerem Mees
Moscoman
Mimi Webb
Monsieur Doumani
Mundo Prestigio
Myd
Neptunian Maximalism – NNMM
Naima
NOISY
Oscar Anton
Pantaloons
Pitou
Pódium
Priya Ragu
Remme
Rita Ray
Rodeo
Sana Garic
Santa Salut
Shelter Boy
Shishi
Shunaji
Jiang Shuna
Son Mieux
Smoothboi Ezra
Sofie
Sparkling
Structures
Susobrino
Sylvie Kreusch
Takeshi’s Cashew
Temple Fang
The Black Mamba
The Vices
Theo Charaf
Travis Birds
Wet Leg
Wu-lu
Yard Act
TUYS
Ydegirl

Noorderslag

Accommodaties in de buurt


Heb je vragen over ESNS? Laat het weten!