Extrema Outdoor Belgium

Extrema Outdoor Belgium
18 Mei 2018 Vrijdag
-
20 Mei 2018 Zondag

Extrema Outdoor Belgium

Plaats
Houthalen (BE)
Locatie
Kelchterhoef
Tijd
11:00 - 23:00
Prijs
€92,50 (weekend)
Leeftijd
18+
Accessoires
Bestel je outfit en oordopjes (morgen in huis)

Extrema Belgium 2018

Dit jaar wat vroeger in het festival seizoen, van 18 t/m 20 mei: Extrema Outdoor Belgium!

Tickets

De kaartverkoop is begonnen, tickets zijn nu te koop voor:

  • Vrijdag: €39
  • Zaterdag: €59 (82% uitverkocht)
  • Zondag: €59 (84%)
  • Weekend: €99 (80%)
  • Weekend + camping: €119 (90%)

Line-up

Het hele programma en de timetable zijn al bekend:

Vrijdag

Red Bull

17:00 – 18:00 Notoir
18:00 – 19:00 KHLR
20:00 – 21:00 Nico Morano
21:00 – 22:00 Niels Feijen
22:00 – 00:00 Seth Troxler

Desperados

17:00 – 20:00 Lil Lawaw
17:00 – 20:00 Arno Lemons
17:00 – 20:00 Dj Boats
20:00 – 22:00 Beautiful Swimmers
22:00 – 00:00 Konna
22:00 – 00:00 Juicy

Eristoff

18:30 – 20:00 Die Clique
20:00 – 21:00 AMyn Live
21:00 – 22:30 Ode Maen
21:00 – 22:30 Massaar
22:30 – 00:00 Marcel Fengler

Floorfiller

17:00 – 18:30 DEECOY
17:00 – 18:30 Jerrymore
18:30 – 19:30 Cellini
19:30 – 20:30 Klaps
20:30 – 22:00 Joyhauser
22:00 – 00:00 Luigi Madonna

Aperol Spritz

17:00 – 18:30 Blossom Culture
18:30 – 20:00 Christian82
20:00 – 22:00 Ravenous
22:00 – 00:00 Dave Lambert

Camping

00:30 – 03:00 Special Guest

Zaterdag

D'anvers

12:00 – 13:30 Smos
13:30 – 14:30 Jim Henderson
14:30 – 16:30 Surfing Leons
16:30 – 18:00 Elska
18:00 – 19:30 Stereoclip
19:30 – 21:00 Joachim Pastor
21:00 – 22:30 N’To
22:30 – 00:00 Worakls

Exhale

12:00 – 13:30 Milo Spykers
13:30 – 15:00 Amekmar
15:00 – 16:30 Farrago
16:30 – 18:00 Setaoc Mass
18:00 – 19:30 Kobosil
19:30 – 21:00 Amelie Lens
21:00 – 22:30 Dax J
22:30 – 00:00 Len Faki

Desperados

12:00 – 13:30 Stefano Richetta
13:30 – 15:00 Smith Davis
13:30 – 15:00 Neon
15:00 – 16:30 Delafino
16:30 – 18:00 Dj Licious
18:00 – 19:30 Simon Dunmore
19:30 – 21:00 Sam Divine
21:00 – 22:30 DJ Haus
22:30 – 00:00 Amine Edge & DANCE

Red Bull

12:00 – 13:30 Tofke
13:30 – 15:00 Jan Van Biesen
15:00 – 16:30 Raw District
16:30 – 18:00 Ten Walls live
18:00 – 19:30 Patrice Bäumel
19:30 – 21:00 Stephan Bodzin Live
21:00 – 22:30 Dubfire
22:30 – 00:00 Âme
22:30 – 00:00 Rødhåd

Labyrinth

12:00 – 14:00 Eran Aviner
14:00 – 16:00 Pole folder live
16:00 – 17:30 Jeremy Olander
17:30 – 19:00 Edu Imbernon
19:00 – 20:30 Fur Coat
20:30 – 22:00 Guy J
22:00 – 00:00 Sasha

Eristoff

12:00 – 13:30 Pjay
13:30 – 15:00 Daan Donk
15:00 – 17:00 Barac
17:00 – 18:30 Atipic live aka Priku
18:30 – 20:00 Onur Özer
20:00 – 22:00 Nicolas Lutz
22:00 – 00:00 Sonja Moonear

Aperol Spritz

12:00 – 13:30 Mandana
13:30 – 15:00 Donelly
15:00 – 17:00 Cooper
15:00 – 17:00 Nick Dillinger
17:00 – 19:00 Ralpheus
19:00 – 20:30 Mr. Grammy
20:30 – 22:00 Siege
22:00 – 00:00 Steve Montoya

Camping

00:30 – 01:45 X-Ian
01:45 – 03:00 Kapibara

Zondag

Eristoff

12:00 – 13:30 Jensen
13:30 – 15:00 Red D
15:00 – 16:30 Baris K
16:30 – 18:00 Peggy Gou
18:00 – 20:00 Palms Trax
20:00 – 22:00 Hunee
20:00 – 22:00 Antal
22:00 – 00:00 Moodymann

WEDANCE

12:00 – 13:30 Nick Bril
13:30 – 15:00 John Noseda
15:00 – 16:30 Deaf Pillow
16:30 – 18:00 Trikk1
18:00 – 19:30 Eagles & Butterflies
19:30 – 21:00 Audiofly
21:00 – 22:30 Lee Burridge
22:30 – 00:00 Dixon

Red Bull

12:00 – 13:00 Lee Davon
13:00 – 14:30 Maxim Lany
14:30 – 16:00 SIS
16:00 – 17:30 DKA live
17:30 – 19:00 Radio Slave
17:30 – 19:00 Tijana T
19:00 – 20:30 Pan-Pot
20:30 – 22:00 Kölsch
22:00 – 00:00 Joseph Capriati

Ants

12:00 – 13:30 Alec
13:30 – 15:00 Philip
13:30 – 15:00 Joeri
15:00 – 16:30 Anotr
16:30 – 18:00 Alex Kennon
18:00 – 19:30 Francisco Allendes
19:30 – 21:00 Andrea Oliva
21:00 – 22:30 Nic Fanciulli
22:30 – 00:00 Joris Voorn

Kompass

12:00 – 14:00 Corvus Ex
14:00 – 16:00 Massimo Mephisto
16:00 – 17:30 Michael Klein
17:30 – 19:00 Dense & Pika
19:00 – 20:30 Ilario Alicante
20:30 – 22:00 Nicole Moudaber
22:00 – 00:00 Adam Beyer

Desperados

12:00 – 13:30 Voetwerk
13:30 – 15:00 Toman
15:00 – 16:30 Jasper Fioole
16:30 – 18:00 Joey Daniel
18:00 – 19:30 Emanuel Satie
19:30 – 21:00 Alex Niggemann
21:00 – 22:30 wAFF
22:30 – 00:00 Franky Rizardo

Aperol

12:00 – 13:30 Zfilio & Tim-G
13:30 – 15:00 Phill Da Cunha
15:00 – 16:30 Delafino b2b Luna Fino
16:30 – 18:30 Lexis
18:30 – 20:30 Lexx
20:30 – 22:30 Special Guest
22:30 – 00:00 L. Bossa

Camping

00:30 – 03:00 Jeroen Delodder
Afetrmovie 2017

Van 2 t/m 4 juni vindt Extrema Outdoor Belgium plaats in het Belgische Houthalen (vlakbij Genk).

Tickets
De ticketprijzen zijn als volgt:

  • Vrijdag: €39
  • Zaterdag: €59
  • Zondag: €59
  • Weekend: €99
  • Weekend + camping: €109
  • VIP Tickets: €50 bovenop kaartje

Line-up
Het belooft de beste line-up te worden sinds het geschiedenis van het festival, zo liet de organisator weten. Meer dan 100 artiesten zullen optreden op 7 stages. Check de volledige line-up per dag hier.

Vrijdag

Cafeina

Bocain
DJAxx
KHLR
Larsson
Nic Fanciulli
NicoMorano
Niels Feijen
Roma

Le Cadran

Archibald
Dan
Dany Rodriguez
David Body
Denix
Michel de Hey
Ugur Yurt

Floorfiller

Decoy
Gaiser
Jerrymore
Joyhauser
Tanzo & Morris
Vertier

Aperol

Blossom Culture
Christian 82
Phill da Cunha
Ravenous

Zaterdag

Red Bull

Daan Donk
Farrago
Mind Against
Raw District
Recondite LIVE
Sven Väth
Tale of Us

Club Vaag

Ezikiel
Josh Wink
Kaiserr
Luciano
Michel Cleis
Tofke
Unclesand

Feestgedruis

Absurd LIVE
Amelie Lens
Chris Liebing
Die Clique
Ishtar
Kevin de Vries
Massaar
Ode Mean
Rodhad

Labyrinth

Eran Aviner
Hernan Cattaneo
Lee Burridge
Nick Warren
Shéhérazade
Stefano Richetta

Disco Dasco

Alec
Dave Lambert
DJ Celik
Joeri
Mousa
MR. Grammy
Nabil
Philip
Sammir
Stefano Merola

Aperol

Cooper
Delafino
Dominico
Luna Fino
Nick Dillinger
Ralpheus
Solemn Eye
Special guest

Zondag

Redbull

DJ Koze
DKA LIVE
Joris Voorn
Lee Davon
Maxim Lany
Pan-Pot
Stephan Bodzin LIVE

La Rocca

Andrea Olivia
Eats Everything
Francisco Allendes
Hot Since 82
Jan van Biesen
Maya Jane Coles
Nick Bril

Kompass

Ben Klock
Kobosil
Marcel Dettmann
Marcel Fengler
Noose Brigade LIVE
Trish van Eynde

Labyrinth

Dekmantel Soundsystem
DJ Tennis
Gerd Janson
Jackmaster
Kidnap Kid
Moodymann
Theo Kottis

FLOW

Anotr
Delafino
Franky Rizardo
Jasper Fioole
Neon
Patrick Topping
Smith Davis
Technasia

Aperol

Christian 82
Kaudron
L. Bossa
Lexis
Lexx On
Ralpheus
Steve Montoya

Aftermovie 2016

Naast Extrema Outdoor in Nederland wordt er ook een versie in België georganiseerd. Deze editie vindt plaats op vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 mei 2016 in Houthalen op festivalterrein Kelchterhoef.

Tickets
Voordat de line-up bekend wordt kan je zogenaamde pre line-up kaarten kopen. Deze kaarten zijn €10 goedkoper dan de tickets nadat de line-up bekend gemaakt wordt.

  • Vrijdag: €29
  • Zaterdag: €49
  • Zondag: €49
  • Weekend: €99 (scheelt €28)
  • Weekend + camping: €99

Line-up
Deze volgt binnenkort.

Aftermovie 2015


Heb je vragen over Extrema Outdoor Belgium? Laat het weten!