• Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Extrema Outdoor Belgium

Extrema Outdoor Belgium
StadHouthalen
LocatieKelchterhoef
DatumVrijdag 7 t/m zondag 9 juni 2019
Tijd12:00 - 00:00
Prijs€126 (weekend)
Leeftijd18+
OvernachtingZoek een hotel in de buurt
Zonnebrilbestel nu je festival zonnebril
UpdatesOp de hoogte blijven? Maak een aan
  • Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Extrema Belgium 2019

Zin in een extreem weekend met house en techno in België? Zet het weekend van 7 t/m 9 juni dan in je agenda. Want dan vindt Extrema Outdoor Belgium plaats! Check hier alle info over dit festival.

Tickets

De kaartverkoop voor Extrema Belgium is al begonnen. We hebben een overzicht gemaakt van alle tickets en prijzen.

DagRegularVIP
Vrijdag€46€96
Zaterdag€66 (92%)€166
Zondag€66 (laatste 500)€166
Weekend€106 (97%)€206
Weekend + Camping€126<€226

Line-up

Alle artiesten voor vrijdag, zaterdag en zondag zijn bekend. Bekijk hier het overzicht per dag en stage + de timetable.

Vrijdag

Distrikt 3

17:00 – 18:30 Timmerman
18:30 – 20:00 Thang
20:00 – 22:00 John Noseda
22:00 – 00:00 Jennifer Cardini

Distrikt 4

17:00 – 18:30 Sama
18:30 – 19:30 The Reason Y
19:30 – 20:30 Mattia Trani
20:30 – 22:00 Monika Kruse
22:00 – 00:00 Joyhauser

Distrikt 5

17:00 – 18:30 Soulcity
18:30 – 19:30 Roma
19:30 – 20:30 Karim Soliman
20:30 – 22:00 Emanuel Satie B2B Niels Feijen
22:00 – 00:00 Sven VÄth

Distrikt 6

17:00 – 18:30 Hangar Soundsystem
18:30 – 20:00 Belben
20:00 – 21:00 Two Pauz
21:00 – 22:30 Edu Imbernon
22:30 – 00:00 Magit Cacoon

Camping

Special guest

Aperol Spritz

17:00 – 19:00 Blossom Cul
19:00 – 20:30 Goldfox
20:30 – 22:00 Grammy
22:00 – 00:00 Steve Montoya

Zaterdag

Distrikt 1

Woodstock
12:00 – 14:45 Bruce Willes
14:45 – 15:30 YĪn YĪn
15:30 – 16:00 Bruce Willes
16:00 – 17:00 Arp Frique & FAMILY
17:00 – 17:45 Bruce Willes
17:45 – 19:00 Jungle By Night
19:00 – 19:45 Bruce Willes
19:45 – 20:45 Weval
20:45 – 21:15 Bruce Willes
21:15 – 22:15 Hvob
21:15 – 22:30 Bruce Willes
22:30 – 00:00 Mathew Jonson

Distrikt 2

Exhale by Amelie Lens

12:00 – 15:00 Amelie Lens
15:00 – 16:30 Milo Spykers
16:30 – 18:00 Kobosil
18:00 – 19:30 Farrago B2B Airod
19:30 – 21:00 Anastasia Kristensen
21:00 – 22:30 Rødhåd
22:30 – 00:00 Chris Liebing

Distrikt 3

Desperados / Defected

12:00 – 13:30 Delafino
13:30 – 15:00 Neon B2B Joeri
15:00 – 16:30 Jess Bays
16:30 – 18:00 Ferreck Dawn
18:00 – 19:30 Simon Dunmore
19:30 – 21:00 Sam Divine
21:00 – 22:30 Riva Starr
22:30 – 00:00 Claptone

Distrikt 4

Labyrinth Club

12:00 – 00:00 Agents Of Time

Distrikt 5

12:00 – 13:00 Tofke
13:00 – 14:30 Raw District
14:30 – 16:00 Nico Morano
16:00 – 17:30 Loco Dice
17:30 – 18:30 Recondite
18:30 – 20:30 Guti
20:30 – 22:30 Nic Fanciulli
22:30 – 00:00 Stephan Bodzin

Distrikt 6

Ampere

12:00 – 13:30 Peter Coolen
13:30 – 15:00 Gabriella Vergilov
15:00 – 16:30 Gerd Janson
16:30 – 19:00 Dj Fett Burger
19:00 – 20:30 Dj Tennis
20:30 – 22:00 Tom Trago
22:00 – 00:00 Baba Stiltz

Distrikt 7

Anjunadeep

12:00 – 13:30 Eran Avine
13:30 – 15:00 Dom Donnelly
15:00 – 16:30 Ben BÖhmer
16:30 – 18:00 16 Bl
18:00 – 19:30 Eli & Fur
19:30 – 21:00 Jody Wisternoff
21:00 – 22:30 Yotto
22:30 – 00:00 Lane 8

Camping

Afterparties

Kapibara
X-ian

Aperol Spritz

12:00 – 14:00 Christian82
14:00 – 15:30 Donelly
15:30 – 17:00 Ralpheus
17:00 – 19:00 Cooper B2B Nick Dillinger
19:00 – 20:30 Dave Lambert
22:30 – 00:00 Ravenous

Zondag

Distrikt 1

Woodstock

12:00 – 14:00 Daniel Van Der Zwaag
14:00 – 15:00 Pole Folder
15:00 – 17:00 Marc Holstege
17:00 – 18:30 Stavroz
18:30 – 19:30 Jonathan Kaspar
19:30 – 21:00 Jan Blomqvist & BAND
21:30 – 22:30 Eelke Kleijn
22:30 – 00:00 Satori

Distrikt 2

Kompass

12:00 – 13:30 Delcone B2B Die
13:30 – 15:00 Tom Hades
15:00 – 16:30 Juan Sanchez
16:30 – 18:00 Massimo Mephisto
18:00 – 19:30 Marcel Fengler
19:30 – 21:00 Paula Temple
21:00 – 22:30 Marcel Dettmann
22:30 – 00:00 Ben Klock

Distrikt 3

Desperados / Flow

22:30 – 00:00 Franky Rizardo
21:00 – 22:30 &me
19:30 – 21:00 Butch
18:00 – 19:30 Chelina Manuhutu
16:30 – 18:00 Jasper Fioole
15:00 – 16:30 Toman
13:30 – 15:00 Axel Haube
12:00 – 13:30 Nukov & Yelmet

Distrikt 4

Labyrinth Club

12:00 – 14:30 Nick Bril
14:30 – 16:00 Fideles
16:00 – 17:30 Fur Coat
17:30 – 19:00 Eagles & Butterflies
19:00 – 20:30 Hernan Cattaneo
20:30 – 22:00 Adriatique
22:00 – 00:00 Tale Of Us

Distrikt 5

12:00 – 14:00 Lee Davo
14:00 – 15:30 Michael Klein
15:30 – 17:30 Deaf Pillow
17:30 – 19:00 Damian Lazarus
19:00 – 21:00 Pan-pot
21:00 – 22:30 Richie Hawtin
22:30 – 00:00 Amelie Lens

Distrikt 6

12:00 – 14:00 Wlc
14:00 – 16:00 Red D
16:00 – 18:00 San Soda
18:00 – 19:30 Prosumer
19:30 – 21:00 Ross From Friends
21:00 – 22:30 Kerri Chandler
22:30 – 00:00 Antal

Distrikt 7

Ipso

12:00 – 14:00 Maxim Lany
14:00 – 16:00 Anna B2B Kölsch
16:00 – 18:00 Michael Mayer B2B Kölsch
18:00 – 20:00 Patrice BÄumel B2B Kölsch
20:00 – 22:00 Tiga B2B Kölsch
22:00 – 00:00 Kölsch

Camping

Afterparties

JEROEN DELODDER

Aperol Spritz

12:00 – 14:00 ROD
14:00 – 15:30 Charlise N Chaplin
15:30 – 17:00 Zfilio & Tim G
17:00 – 19:00 Delafino B2B Luna Fino
19:00 – 20:30 Nick Bril
20:30 – 22:00 Lexx
22:00 – 00:00 Smith Davis

Aftermovie

Dit jaar wat vroeger in het festival seizoen, van 18 t/m 20 mei: Extrema Outdoor Belgium!

Tickets
De kaartverkoop is begonnen, tickets zijn nu te koop voor:

  • Vrijdag: €39
  • Zaterdag: €59 (82% uitverkocht)
  • Zondag: €59 (84%)
  • Weekend: €99 (80%)
  • Weekend + camping: €119 (90%)

Line-up
Het hele programma en de timetable zijn al bekend:

Vrijdag

Red Bull

17:00 – 18:00 Notoir 18:00 – 19:00 Khlr 20:00 – 21:00 Nico Morano 21:00 – 22:00 Niels Feijen 22:00 – 00:00 Seth Troxler

Desperados

17:00 – 20:00 Lil Lawaw 17:00 – 20:00 Arno Lemons 17:00 – 20:00 Dj Boats 20:00 – 22:00 Beautiful Swimmers 22:00 – 00:00 Konna 22:00 – 00:00 Juicy

Eristoff

18:30 – 20:00 Die Clique 20:00 – 21:00 Amyn 21:00 – 22:30 Ode Maen 21:00 – 22:30 Massaar 22:30 – 00:00 Marcel Fengler

Floorfiller

17:00 – 18:30 Deecoy 17:00 – 18:30 Jerrymore 18:30 – 19:30 Cellini 19:30 – 20:30 Klaps 20:30 – 22:00 Joyhauser 22:00 – 00:00 Luigi Madonna

Aperol Spritz

17:00 – 18:30 Blossom Culture 18:30 – 20:00 Christian82 20:00 – 22:00 Ravenous 22:00 – 00:00 Dave Lambert

Camping

00:30 – 03:00 Special Guest

Zaterdag

D'anvers

12:00 – 13:30 Smos 13:30 – 14:30 Jim Henderson 14:30 – 16:30 Surfing Leons 16:30 – 18:00 Elska 18:00 – 19:30 Stereoclip 19:30 – 21:00 Joachim Pastor 21:00 – 22:30 N'to 22:30 – 00:00 Worakls

Exhale

12:00 – 13:30 Milo Spykers 13:30 – 15:00 Amekmar 15:00 – 16:30 Farrago 16:30 – 18:00 Setaoc Mass 18:00 – 19:30 Kobosil 19:30 – 21:00 Amelie Lens 21:00 – 22:30 Dax J 22:30 – 00:00 Len Faki

Desperados

12:00 – 13:30 Stefano Richetta 13:30 – 15:00 Smith Davis 13:30 – 15:00 Neon 15:00 – 16:30 Delafino 16:30 – 18:00 Dj Licious 18:00 – 19:30 Simon Dunmore 19:30 – 21:00 Sam Divine 21:00 – 22:30 Dj Haus 22:30 – 00:00 Amine Edge & Dance

Red Bull

12:00 – 13:30 Tofke 13:30 – 15:00 Jan Van Biesen 15:00 – 16:30 Raw District 16:30 – 18:00 Ten Walls 18:00 – 19:30 Patrice BÄumel 19:30 – 21:00 Stephan Bodzin 21:00 – 22:30 Dubfire 22:30 – 00:00 Ame 22:30 – 00:00 Rødhåd

Labyrinth

12:00 – 14:00 Eran Aviner 14:00 – 16:00 Pole Folder 16:00 – 17:30 Jeremy Olander 17:30 – 19:00 Edu Imbernon 19:00 – 20:30 Fur Coat 20:30 – 22:00 Guy J 22:00 – 00:00 Sasha

Eristoff

12:00 – 13:30 Pjay 13:30 – 15:00 Daan Donk 15:00 – 17:00 Barac 17:00 – 18:30 Priku 18:30 – 20:00 Onur Özer 20:00 – 22:00 Nicolas Lutz 22:00 – 00:00 Sonja Moonear

Aperol Spritz

12:00 – 13:30 Mandana 13:30 – 15:00 Donelly 15:00 – 17:00 Cooper 15:00 – 17:00 Nick Dillinger 17:00 – 19:00 Ralpheus 19:00 – 20:30 Mr. Grammy 20:30 – 22:00 Siege 22:00 – 00:00 Steve Montoya

Camping

00:30 – 01:45 X-ian 01:45 – 03:00 Kapibara

Zondag

Eristoff

12:00 – 13:30 Jensen
13:30 – 15:00 Red D
15:00 – 16:30 Baris K
16:30 – 18:00 Peggy Gou
18:00 – 20:00 Palms Trax
20:00 – 22:00 Hunee
20:00 – 22:00 Antal
22:00 – 00:00 Moodymann

WEDANCE

12:00 – 13:30 Nick Bril
13:30 – 15:00 John Noseda
15:00 – 16:30 Deaf Pillow
16:30 – 18:00 Trikk1
18:00 – 19:30 Eagles & Butterflies
19:30 – 21:00 Audiofly
21:00 – 22:30 Lee Burridge
22:30 – 00:00 Dixon

Red Bull

12:00 – 13:00 Lee Davon
13:00 – 14:30 Maxim Lany
14:30 – 16:00 SIS
16:00 – 17:30 DKA live
17:30 – 19:00 Radio Slave
17:30 – 19:00 Tijana T
19:00 – 20:30 Pan-Pot
20:30 – 22:00 Kölsch
22:00 – 00:00 Joseph Capriati

Ants

12:00 – 13:30 Alec
13:30 – 15:00 Philip
13:30 – 15:00 Joeri
15:00 – 16:30 Anotr
16:30 – 18:00 Alex Kennon
18:00 – 19:30 Francisco Allendes
19:30 – 21:00 Andrea Oliva
21:00 – 22:30 Nic Fanciulli
22:30 – 00:00 Joris Voorn

Kompass

12:00 – 14:00 Corvus Ex
14:00 – 16:00 Massimo Mephisto
16:00 – 17:30 Michael Klein
17:30 – 19:00 Dense & Pika
19:00 – 20:30 Ilario Alicante
20:30 – 22:00 Nicole Moudaber
22:00 – 00:00 Adam Beyer

Desperados

12:00 – 13:30 Voetwerk
13:30 – 15:00 Toman
15:00 – 16:30 Jasper Fioole
16:30 – 18:00 Joey Daniel
18:00 – 19:30 Emanuel Satie
19:30 – 21:00 Alex Niggemann
21:00 – 22:30 wAFF
22:30 – 00:00 Franky Rizardo

Aperol

12:00 – 13:30 Zfilio & Tim-G
13:30 – 15:00 Phill Da Cunha
15:00 – 16:30 Delafino b2b Luna Fino
16:30 – 18:30 Lexis
18:30 – 20:30 Lexx
20:30 – 22:30 Special Guest
22:30 – 00:00 L. Bossa

Camping

00:30 – 03:00 Jeroen Delodder

Afetrmovie 2017

Van 2 t/m 4 juni vindt Extrema Outdoor Belgium plaats in het Belgische Houthalen (vlakbij Genk).

Tickets
De ticketprijzen zijn als volgt:

  • Vrijdag: €39
  • Zaterdag: €59
  • Zondag: €59
  • Weekend: €99
  • Weekend + camping: €109
  • VIP Tickets: €50 bovenop kaartje

Line-up
Het belooft de beste line-up te worden sinds het geschiedenis van het festival, zo liet de organisator weten. Meer dan 100 artiesten zullen optreden op 7 stages. Check de volledige line-up per dag hier.

Vrijdag

Cafeina

Bocain
DJAxx
KHLR
Larsson
Nic Fanciulli
NicoMorano
Niels Feijen
Roma

Le Cadran

Archibald
Dan
Dany Rodriguez
David Body
Denix
Michel de Hey
Ugur Yurt

Floorfiller

Decoy
Gaiser
Jerrymore
Joyhauser
Tanzo & Morris
Vertier

Aperol

Blossom Culture
Christian82
Phill da Cunha
Ravenous

Zaterdag

Red Bull

Daan Donk
Farrago
Mind Against
Raw District
Recondite LIVE
Sven Väth
Tale of Us

Club Vaag

Ezikiel
Josh Wink
Kaiserr
Luciano
Michel Cleis
Tofke
Unclesand

Feestgedruis

Absurd LIVE
Amelie Lens
Chris Liebing
Die Clique
Ishtar
Kevin de Vries
Massaar
Ode Mean
Rodhad

Labyrinth

Eran Aviner
Hernan Cattaneo
Lee Burridge
Nick Warren
Shéhérazade
Stefano Richetta

Disco Dasco

Alec
Dave Lambert
DJ Celik
Joeri
Mousa
MR. Grammy
Nabil
Philip
Sammir
Stefano Merola

Aperol

Cooper
Delafino
Dominico
Luna Fino
Nick Dillinger
Ralpheus
Solemn Eye
Special guest

Zondag

Redbull

DJ Koze
DKA LIVE
Joris Voorn
Lee Davon
Maxim Lany
Pan-Pot
Stephan Bodzin LIVE

La Rocca

Andrea Olivia
Eats Everything
Francisco Allendes
Hot Since 82
Jan van Biesen
Maya Jane Coles
Nick Bril

Kompass

Ben Klock
Kobosil
Marcel Dettmann
Marcel Fengler
Noose Brigade LIVE
Trish van Eynde

Labyrinth

Dekmantel Soundsystem
DJ Tennis
Gerd Janson
Jackmaster
Kidnap Kid
Moodymann
Theo Kottis

FLOW

Anotr
Delafino
Franky Rizardo
Jasper Fioole
Neon
Patrick Topping
Smith Davis
Technasia

Aperol

Christian 82
Kaudron
L. Bossa
Lexis
Lexx On
Ralpheus
Steve Montoya

Aftermovie 2016

Naast Extrema Outdoor in Nederland wordt er ook een versie in België georganiseerd. Deze editie vindt plaats op vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 mei 2016 in Houthalen op festivalterrein Kelchterhoef.

Tickets
Voordat de line-up bekend wordt kan je zogenaamde pre line-up kaarten kopen. Deze kaarten zijn €10 goedkoper dan de tickets nadat de line-up bekend gemaakt wordt.

  • Vrijdag: €29
  • Zaterdag: €49
  • Zondag: €49
  • Weekend: €99 (scheelt €28)
  • Weekend + camping: €99

Line-up
Deze volgt binnenkort.

Aftermovie 2015

Locatie


Heb je vragen over Extrema Outdoor Belgium? Laat het weten!