• Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Pukkelpop

Pukkelpop
PlaatsHasselt
LocatieKempische Steenweg
DatumDonderdag 15 t/m zondag 18 augustus 2019
Tijd12:00 - 23:00
Prijs€205 (weekend)
Leeftijd18+
Zonnebrilbestel nu je festival zonnebril
UpdatesOp de hoogte blijven? Maak een aan
  • Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Pukkelpop 2019

Pukkelpop is een vierdaags Belgisch festival dat wordt gehouden op donderdag 15 t/m zondag 18 augustus in Hasselt. Hier hoor je het hele weekend de beste bands spelen en de lekkerste beats van de vele DJ’s. Check hier alle info.

Tickets

De kaartverkoop is begonnen! Tickets zijn nu te koop voor:

  • Vrijdag: €100
  • Zaterdag: €100
  • Zondag: €100
  • Combi: €205

Line-up

De eerste headliners van Pukkelpop 2019 zijn al aangekondigd! Bekijk hier alle artiesten (tot nu toe) per dag:

Vrijdag

Mainstage

13:15 – 14:05 Kraantje Pappie
14:55 – 15:45 Joost
16:35 – 17:30 Stormzy
18:40 – 19:40 Blackwave
20:40 – 21:40 Mura Masa
22:30 – 23:45 Post Malone
01:00 – 02:00 Martin Solveig

Marquee

11:30 – 12:15 The Marquee Orchestra FEAT Jef Neve
12:45 – 13:30 Eefje De Visser
14:10 – 14:55 Inhaler
15:45 – 16:35 Portland
17:40 – 18:30 Dermot Kennedy
19:40 – 20:40 White Lies
21:40 – 22:40 Franz Ferdinand
23:45 – 01:00 The National

Dance Hall

14:05 – 14:50 Blu Samu
15:40 – 16:25 Fox Stevenson
17:40 – 18:25 Jeremy Zucker
19:30 – 20:20 Loyle Carner
21:20 – 22:20 Modeselektor
23:10 – 00:10 Jon Hopkins
01:00 – 02:00 James Blake

Boiler Room

14:00 – 15:30 Dj Berre
15:30 – 17:00 Jewels
17:00 – 18:30 Eagl
18:30 – 20:00 Prospa
20:00 – 21:30 Ekali
21:30 – 23:00 Modestep
23:00 – 00:00 Alison Wonderland
00:00 – 01:00 Jauz
01:00 – 02:00 Sigma
02:00 – 04:00 Faisal

CLUB

12:10 – 12:50 Robbing Millions
13:30 – 14:20 Nilüfer Yanya
15:00 – 15:50 Frank Carter & The Rattlesnakes
16:35 – 17:30 Big Thief
18:35 – 19:30 Sharon Van Etten
20:40 – 21:40 Raketkanon
22:40 – 23:40 Idles
01:00 – 02:00 Crystal Fighters
02:10 – 04:00 Sanseveria Sound System

Castello

13:20 – 14:05 Mdc 111
14:55 – 15:45 Harvey Sutherland
16:40 – 17:30 Beraadgeslagen
18:30 – 19:25 Yves Tumor & It’s Band
20:35 – 21:30 Kamaal Williams
22:35 – 23:35 The Comet Is Coming
01:00 – 02:00 Agoria

Lift

12:30 – 13:15Dounia
14:05 – 14:50 Plague Vendor
15:50 – 16:35 Nothing,nowhere
17:35 – 18:25 Flohio
19:30 – 20:20 Brihang
21:30 – 22:30 Slowthai
23:50 – 00:50 Ybn Nahmir

Booth

16:00 – 17:00 Shddr
17:00 – 18:30 Atis
18:30 – 20:00 One Track Brain
20:00 – 22:00 Volvox
22:00 – 00:00 Avalon Emerson
00:00 – 02:00 Job Jobse
02:00 – 04:00 Timmerman
Zaterdag

Mainstage

13:00 – 13:45 Evil Invaders
14:40 – 15:30 Equal Idiots
16:30 – 17:25 De Jeugd Van Tegenwoordig
18:25 – 19:25 Gossip
20:30 – 21:30 Anne-marie
22:30 – 23:30 Royal Blood
00:30 – 02:00 Tame Impala

Marquee

12:10 – 12:55 Brass Against
13:50 – 14:35 Thecolorgrey
15:35 – 16:25 Whitney
17:25 – 18:25 Mike D
19:30 – 20:30 Jorja Smith
21:30 – 22:30 Eels
23:30 – 00:30 The Streets

Dance Hall

12:10 – 12:55 BARNY FLETCHER
13:50 – 14:35 COMPACT DISK DUMMIES
15:35 – 16:25 Camo & Krooked
17:25 – 18:25 Meute
19:25 – 20:25 THE SUBS
21:15 – 23:45 Chase & Status

Boiler Room

14:00 – 15:30 Klaps
15:30 – 17:00 Cellini
17:00 – 18:30 Mella Dee
18:30 – 20:00 Hunee
20:00 – 21:30 Honey Dijon
21:30 – 23:00 The Black Madonna
23:00 – 00:30 Sam Paganini
00:30 – 02:00 Stephan Bodzin
02:00 – 04:00 Ilse Liebens

CLUB

11:30 – 12:10 Pup
13:00 – 13:45 BASEMENT
14:40 – 15:30 MINI MANSIONS
16:30 – 17:20 Pond
18:25 – 19:15 Code Orange
20:35 – 21:25 Brutus
22:35 – 23:25 The Story So Far
00:35 – 01:35 Frank Turner and The Sleeping Souls
02:00 – 04:00 EPPO JANSSEN & FRIENDS

Castello

13:00 – 13:45 Franc Moody
14:40 – 15:30 CHANNEL TRES
16:30 – 17:25 Ezra Collective
18:30 – 19:20 Ross From Friends
20:30 – 21:25 Parcels
22:30 – 23:30 Sohn
00:45 – 01:45 Hot Chip

Lift

12:15 – 12:55 Fornet
13:50 – 14:35 Life
15:35 – 16:25 Penelope Isles
17:30 – 18:20 Skegss
19:30 – 20:20 Cocaine Piss
21:30 – 22:20 The Chats
23:30 – 00:30 ALTIN GUÜN

Booth

16:00 – 18:00 BEARSØME
18:00 – 20:00 A Local Hero
20:00 – 22:00 Dtm Funk B2B Arno Lemons
22:00 – 00:00 Jeremy Underground
00:00 – 02:00 Palms Trax
02:00 – 04:00 Bjeor
Zondag

Mainstage

12:05 – 12:50 Pennywise
13:35 – 14:20 AIRBOURNE
15:05 – 15:55 Good Charlotte
16:40 – 17:40 A DAY TO REMEMBER
18:30 – 19:30 ANDERSON .PAAK AND THE FREE NATIONALS
20:30 – 21:30 Prophets Of Rage
22:45 – 00:00 Twenty One Pilots

Merquee

11:25 – 12:05 ERTEBREKERS 80S EXTRAVAGANZA
12:50 – 13:30 Pvris
14:15 – 15:00 Ghostemane
15:50 – 16:40 BULLET FOR MY VALENTINE
19:30 – 20:30 KELIS
21:30 – 22:45 The National

Dance Hall

11:20 – 12:00 Curtis Alto
12:40 – 13:40 Jacin Trill & Leafs
15:55 – 16:45 DABABY
17:40 – 18:40 POUYA
19:30 – 20:30 Charli Xcx
21:40 – 22:40 Billie Eilish

Boiler Room

14:00 – 15:30 M&T & RTTN FEAT. Mc Seko & Mc Mota
15:30 – 16:30 Macky Gee
16:30 – 18:00 Maxim Lany
18:00 – 19:30 Fisher
19:30 – 21:00 Camelphat
21:00 – 22:30 Pan-pot
22:30 – 00:00 Amelie Lens
00:00 – 03:00 Michael Midnight

Club

12:05 – 12:45 The Beths
13:25 – 14:10 I Don't Know How But They Found Me
15:00 – 15:50 Durand Jones & The Indications
16:45 – 17:35 Anna Calvi
18:40 – 19:30 Connan Mockasin
20:40 – 21:40 Yeasayer
22:50 – 23:50 Johnny Marr
00:10 – 03:00 BRAM WILLEMS

Castello

12:05 – 12:45 Shht
13:25 – 14:10 Ata Kak
15:00 – 15:50 TOMMY GENESIS
16:45 – 17:35 Kate Tempest
18:45 – 19:35 Weval
20:45 – 21:45 Princess Nokia
22:55 – 23:55 Jeff Mills & Tony Allen

11:25 – 12:05 Fulco
12:50 – 13:30 Girl In Red
14:15 – 15:00 Bodega
15:50 – 16:40 Hyukoh
17:40 – 18:30 Two Feet
19:30 – 20:25 Cavetown
21:35 – 22:35 Kikagaku Moyo

Booth

16:00 – 17:00 SUSOBRINO
17:00 – 18:00 CMC$
18:00 – 19:00 BAMBA PANA & MAKAVELI
19:00 – 20:00 Lyzza
20:00 – 22:00 Jayda G
22:00 – 00:00 Sango
00:00 – 03:00 Lefto

Aftermovie

Pukkelpop is ook dit jaar weer terug te vinden in Hasselt. Geniet drie dagen lang van acht verschillende stages met een grote diversiteit aan artiesten.

Tickets
Donderdag ticket: €99,00
Vrijdag ticket: €99,00
Zaterdag ticket: €99,00
Combi ticket: €199,00

Line-up
Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Mainstage

FLUME
MUMFORD & SONS
BEAR’S DEN
THE AFGHAN WHIGS
JAKE BUGG
MIGOS
THE VAN JETS

Marquee

RISE AGAINST
AT THE DRIVE IN
BILLY TALENT
THE PRETTY RECKLESS
PVRIS
MOOSE BLOOD
STEAK NUMBER EIGHT

Dance Hall

MARSHMELLO
FRITZ KALKBRENNER
BAKERMAT LIVE
DUB FX
HENRI PFR
BROEDERLIEFDE

Boiler Room

MICHAEL MIDNIGHT
PAUL KALKBRENNER PRESENTS: BACK TO THE FUTURE
ARMAND VAN HELDEN B2B JACKMASTER
THE SUBS (CLASSICS DJ SET)
CASHMERE CAT
WALSHY FIRE
BLACK SUN EMPIRE FEAT. MC LOWQUI
DELTA HEAVY FEAT. MC ID
DOCTRINE

Club

BAND OF HORSES
DEATH GRIPS
BADBADNOTGOOD
FIRST AID KIT
CAR SEAT HEADREST
D.D DUMBO
TANK AND THE BANGAS

Castello

KIANI & HIS LEGION
JACKMASTER
BEN UFO
TALABOMAN
FLOATING POINTS SOLO LIVE
VUURWERK
LEMAITRE
PIXX

Lift

GRUPPO DI PAWLOWSKI
HO99O9
PREOCCUPATIONS
SHAME
COCAINE PISS
CULTURE ABUSE

Booth

FAISAL
BENJI B
HANNAH FAITH
FULL CRATE
RACHEL GREEN
ARNO LEMONS & DTM FUNK PRESENT DMT LEMONS

Aftermovie 2016

Locatie


Heb je vragen over Pukkelpop? Laat het weten!