Sub Sonik

Naam:
Ilmar Hansen
Geboortedatum:
Vrijdag 29 okt 1993
Geboorteplaats:
Haarlem
Genres:
Hardstyle
Actief:
Sinds 2015
  • instagram
  • youtube
  • soundcloud
  • spotify

Sub Sonik begon zijn fame met een remix van Darude – Sandstorm. Nu is hij van 2015 tot nu sky-high gegroeid tot talentvolle Hardstyle DJ en producer. Dit via het label van Brennan Heart: WE R. Sub Sonik heeft al op de bekendste festivals gestaan zoals Defqon.1 en Dominator. Check hieronder waar hij de komende tijden optreed!

Aanwezig op de volgende festivals:

10 Apr
-
12 Apr

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
Vrijdag
27 Apr
Apr
2020

Kickerz Kingsday

Poppodium Luxor Live, Arnhem
13:00 - 00:00
Maandag
05 Mei
Mei
2020

Dance4Liberation

Grote Voort, Zwolle
12:00 - 00:00
Dinsdag
05 Jun
-
07 Jun

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
Vrijdag
26 Jun
-
28 Jun

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
Vrijdag
07 Aug
-
09 Aug

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
Vrijdag
08 Aug
Aug
2020

Dance Valley

Velsen Valley, Spaarnwoude
12:00 - 23:00
Zaterdag
05 Sep
Sep
2020

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
Zaterdag

Gerelateerde artiesten

Was aanwezig op de volgende festivals:

2020

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2020

Reverze

Antwerps Sportpaleis, Antwerpen
20:00 - 07:00
2019

Decibel Outdoor Festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
11:00 - 23:00
2019

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2019

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2019

Hardshock Festival

Luttenbergerweg, Hellendoorn
11:00 - 23:00
2019

Heaven Open Air

Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
14:00 - 00:00
2019

Heaven Outdoor

Surfplas, Vlaardingen
14:00 - 00:00
2019

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2019

Kingsland Festival

RAI, Amsterdam
12:00 - 23:00
2019

Revolt

Vliegveld Pferdsfeld, Pferdsfeld
11:00 - 23:00
2019

Shockerz

Autotron, Rosmalen
13:30 - 01:00
2019

Sunglow Festival

Recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
13:00 - 23:00
2019

This is RAW

Time Out Uitgaanscentrum, Gemert
22:00 - 06:00
2018

Airforce Festival

Vliegveld Twenthe, Enschede
12:00 - 00:00
2018

Beat the Bridge

John Frostbrug, Arnhem
12:00 - 00:00
2018

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2018

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2018

Dream Village Festival

Lage Aard, Breda
15:00 - 23:00
2018

Easter Rave

Turbinenhalle, Oberhausen
20:00 - 06:00
2018

Fatality Outdoor Festival

De Geffense Plas, Oss
12:00 - 01:00
2018

Free Festival

Almeerderstrand, Almere
12:00 - 23:00
2018

Heaven Outdoor

Surfplas, Vlaardingen
14:00 - 00:00
2018

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2018

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2018

Live For This

AFAS Live, Amsterdam
22:00 - 07:00
2018

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2018

Qapital

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2018

Supremacy

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 07:00
2018

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2018

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 01:00
2017

Beat the Bridge

John Frostbrug, Arnhem
12:00 - 00:00
2017

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2017

Decibel Outdoor Festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
11:00 - 23:00
2017

DEDICATED Outdoor

Cattenbroekerplas, Woerden
12:00 - 23:00
2017

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2017

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2017

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2017

Free Festival

Almeerderstrand, Almere
12:00 - 23:00
2017

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2017

Kingdance

Grote Voort, Zwolle
14:00 - 23:00
2017

Loudfest

Onderzeebootloods, Rotterdam
13:00 - 23:00
2017

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2017

Primal Outdoor

Strand van Luna, Heerhugowaard
12:00 - 23:00
2017

ST8MENT

Aquabest, Best
13:00 - 01:00
2017

Supremacy

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 07:00
2016

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2016

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2016

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2016

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2016

Q-BASE

Airport Weeze, Weeze
17:00 - 07:00
2016

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
2016

World of Pleasure

Down Under, Nieuwegein
12:00 - 23:00
2015

Dream Village Festival

Lage Aard, Breda
15:00 - 23:00
2015

Fantasy Island Festival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2015

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2015

RAW Frequency

Beursgebouw, Eindhoven
22:00 - 07:00