Digital Punk

Naam:
René de Bruijn
Geboorteplaats:
Nederland
Genres:
Hardstyle / Raw hardstyle
  • instagram
  • youtube
  • soundcloud
  • spotify

René de Bruijn, hij staat ook wel bekend als Digital Punk. Digital Punk is een DJ en producer in de Hardstyle en Raw harstyele scene. Naast zijn optredens en het uitbrengen van tracks, Maakt hij ook nog eens ‘Unleashed’ podcast, verder heeft hij merchendise uitgebracht én in 2015 lanceerde hij zijn tour. Digital Punk is dus zeker iemand die weet wat hij doet!

Aanwezig op de volgende festivals:

14 Mar
Mar
2020

Cirque du Raw

Warehouse Elementenstraat, Amsterdam
22:00 - 07:00
Zaterdag
28 Mar
Mar
2020

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
Zaterdag
10 Apr
-
12 Apr

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
Vrijdag
27 Apr
Apr
2020

Kickerz Kingsday

Poppodium Luxor Live, Arnhem
13:00 - 00:00
Maandag
05 Mei
Mei
2020

Dance4Liberation

Grote Voort, Zwolle
12:00 - 00:00
Dinsdag

Gerelateerde artiesten

Was aanwezig op de volgende festivals:

2020

Dediqated

GelreDome, Arnhem
12:00 - 23:00
2019

Airforce Festival

Vliegveld Twenthe, Enschede
12:00 - 00:00
2019

Boulevard Outdoor

Het Lageveld, Wierden
14:00 - 00:00
2019

Decibel Outdoor Festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
11:00 - 23:00
2019

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2019

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2019

Fatality Outdoor Festival

De Geffense Plas, Oss
12:00 - 01:00
2019

Free Festival

Almeerderstrand, Almere
12:00 - 23:00
2019

Hardshock Festival

Luttenbergerweg, Hellendoorn
11:00 - 23:00
2019

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2019

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2019

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2019

Phoenix Festival

De Rekken, Nuland
12:00 - 00:00
2019

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
2019

Revolt

Vliegveld Pferdsfeld, Pferdsfeld
11:00 - 23:00
2019

SUPERBASH

Poppodium Atak, Enschede
22:00 - 05:00
2019

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2019

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 01:00
2018

Daylight Festival

Breda International Airport, Breda
12:00 - 23:00
2018

Decibel Outdoor Festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
11:00 - 23:00
2018

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2018

Easter Rave

Turbinenhalle, Oberhausen
20:00 - 06:00
2018

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2018

Free Festival

Almeerderstrand, Almere
12:00 - 23:00
2018

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2018

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2018

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2018

Kingdance

Grote Voort, Zwolle
14:00 - 23:00
2018

Loudness

Maassilo, Rotterdam
22:00 - 07:00
2018

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2018

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2018

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2017

Airforce Festival

Vliegveld Twenthe, Enschede
12:00 - 00:00
2017

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2017

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2017

Decibel Outdoor Festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
11:00 - 23:00
2017

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2017

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2017

Foolish

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 07:00
2017

Free Festival

Almeerderstrand, Almere
12:00 - 23:00
2017

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2017

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2017

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2017

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2017

Laundry Day Festival

Middenvijver, Antwerpen
12:00 - 00:00
2017

Loudness

Maassilo, Rotterdam
22:00 - 07:00
2017

Q-BASE

Airport Weeze, Weeze
17:00 - 07:00
2017

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
2017

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2017

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 01:00
2016

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2016

Dance Valley

Velsen Valley, Spaarnwoude
12:00 - 23:00
2016

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2016

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2016

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2016

Fantasy Island Festival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2016

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2016

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2016

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2016

Kingdance

Grote Voort, Zwolle
14:00 - 23:00
2015

7th Sunday Festival

Festivalterrein De Roost, Erp
13:00 - 01:00
2015

Destress Festival

Brieltjenspolder, Made
14:00 - 00:30
2015

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2015

Fantasy Island Festival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2015

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2015

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2015

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2015

RAW Frequency

Beursgebouw, Eindhoven
22:00 - 07:00
2015

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
2015

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2015

XXlerator Kingsday

De Trans, Arnhem
12:00 - 00:00
2014

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2014

Decibel Outdoor Festival

Beekse Bergen, Hilvarenbeek
11:00 - 23:00
2014

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2014

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2014

Summerfestival

Ledeganckkaai, Antwerpen
11:00 - 00:00
2014

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 01:00
2014

World of Pleasure

Down Under, Nieuwegein
12:00 - 23:00