Sub Zero Project

Sub Zero Project
Naam:
Thomas Velderman & Nigel Coppen
Geboorteplaats:
Dordrecht (Coppen), Hengelo (Velderman)
Genres:
Hardstyle
  • instagram
  • youtube
  • soundcloud
  • spotify

Sub Zero Project is een Nederlands duo dat bestaat uit Thomas Velderman & Nigel Coppen. Nigel Coppen is de oorspronkelijke oprichter van het duo. Hij maakte al muziek onder de naam Sub Zero. Hij kwam in contact met Thomas Velderman via Youtube. Ze besloten samen te gaan werken en door het woord project er aan toe te voegen wilden ze verduidelijken dat het om een duo ging. De muziekstijl van dit duo valt het best te omschrijven als raw hardstyle.

Aanwezig op de volgende festivals:

06 Mar
Mar
2020

Don’t Let Daddy Know

RAI, Amsterdam
22:00 - 07:00
Vrijdag
07 Mar
Mar
2020

Reverze

Antwerps Sportpaleis, Antwerpen
20:00 - 07:00
Zaterdag
10 Apr
-
12 Apr

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
Vrijdag
20 Mei
Mei
2020

X-Qlusive Phuture Noize

AFAS Live, Amsterdam
22:00 - 07:00
Woensdag
23 Mei
Mei
2020

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
Zaterdag
05 Jun
-
07 Jun

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
Vrijdag
26 Jun
-
28 Jun

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
Vrijdag
26 Jun
-
28 Jun

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
Vrijdag
08 Jul
-
12 Jul

Airbeat One Festival

Airport Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
10:00 - 08:00
Woensdag

Gerelateerde artiesten

Was aanwezig op de volgende festivals:

2020

Dediqated

GelreDome, Arnhem
12:00 - 23:00
2019

Airbeat One Festival

Airport Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
10:00 - 08:00
2019

Airforce Festival

Vliegveld Twenthe, Enschede
12:00 - 00:00
2019

Dance4Liberation

Grote Voort, Zwolle
12:00 - 00:00
2019

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2019

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2019

Fatality Outdoor Festival

De Geffense Plas, Oss
12:00 - 01:00
2019

Free Festival

Almeerderstrand, Almere
12:00 - 23:00
2019

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2019

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2019

IMPAQT

Airport Weeze, Weeze
14:00 - 02:00
2019

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2019

New Horizons

Nürburgring, Nürburg
15:00 - 04:00
2019

Parookaville

Airport Weeze, Weeze
14:00 - 04:00
2019

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
2019

Stereo Sunday

Julianapark, Venlo
18:00 - 01:00
2019

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
2019

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2019

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2019

Tomorrowland

De Schorre, Boom
12:00 - 01:00
2019

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 01:00
2018

7th Sunday Festival

Festivalterrein De Roost, Erp
13:00 - 01:00
2018

Airbeat One Festival

Airport Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
10:00 - 08:00
2018

Beat the Bridge

John Frostbrug, Arnhem
12:00 - 00:00
2018

Dance4Liberation

Grote Voort, Zwolle
12:00 - 00:00
2018

Daylight Festival

Breda International Airport, Breda
12:00 - 23:00
2018

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2018

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2018

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2018

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2018

Hello Den Bosch

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 06:30
2018

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2018

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2018

Paaspop

Molenheide, Schijndel
13:30 - 02:00
2018

Qapital

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2018

Qlimax

GelreDome, Arnhem
21:00 - 07:00
2018

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
2018

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2018

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2018

Ultrasonic Festival

Maarsseveense Plassen, Utrecht
12:00 - 23:00
2018

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 01:00
2018

WOW WOW

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2017

Airforce Festival

Vliegveld Twenthe, Enschede
12:00 - 00:00
2017

Beat the Bridge

John Frostbrug, Arnhem
12:00 - 00:00
2017

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2017

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2017

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2017

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2017

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2017

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2017

Loudfest

Onderzeebootloods, Rotterdam
13:00 - 23:00
2017

Primal Outdoor

Strand van Luna, Heerhugowaard
12:00 - 23:00
2017

Q-BASE

Airport Weeze, Weeze
17:00 - 07:00
2017

Qapital

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2017

Qlimax

GelreDome, Arnhem
21:00 - 07:00
2017

ST8MENT

Aquabest, Best
13:00 - 01:00
2017

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
2016

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2016

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2016

Fantasy Island Festival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2016

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2016

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2016

REBiRTH Festival

Raamse Akkers, Haaren
12:00 - 00:00
2015

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00