• Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Airbeat One Festival

Airbeat One Festival
StadNeustadt-Glewe
LocatieAirport Neustadt-Glewe
DatumWoensdag 8 t/m zondag 12 juli 2020
Tijd10:00 - 08:00
Prijs€64,79
Leeftijd16+
OvernachtingZoek een hotel in de buurt
Zonnebrilbestel nu je festival zonnebril
UpdatesOp de hoogte blijven? Maak een aan
  • Tickets
  • Line-up
  • Locatie

Airbeat One 2020

De negentiende editie van Airbeat One vindt plaats van woensdag 8 t/m zondag 12 juli 2020. Lees hier de eerste info, tickets zijn al te koop!

Tickets

De kaartverkoop voor Arbeat One 2020 is al begonnen. Een overzicht van alle prijzen:

DagRegularVIP
Donderdag€64,79€107,99
Vrijdag€64,79€107,99
Zaterdag€64,79€107,99
3 dagen€129,59€215,99

Koop ticket(s)

Line-up

Airbeat One kent een zeer gevarieerde line-up, van house tot hardstyle en alles daartussen in. Er zijn voor de 2020 editie nog geen artiesten bekend gemaakt. Bekijk de line-up van vorig jaar onder de aftermovie.

Aftermovie

Van woensdag 10 t/m zondag 14 juli 2019 vindt alweer de achttiende editie van Airbeat One Festival plaats. Een van de grotere dance festivals ter wereld en de kaartverkoop is al begonnen!

Tickets
De volgende kaartjes zijn al te koop:

TicketRegularVIP
3 dagen€119,99€199,99
1 dag (vrijdag, zaterdag of zondag)€59,99€99,99
Camping€59,99€99,99

Het is ook mogelijk om de tickets voor Airbeat One Festival in termijnen te betalen. Hierdoor hoef je niet in een keer het volledige bedrag af te rekenen.

Line-up
De volledige line-up van Airbeat One 2019 is bekend. Bekijk hier alle artiesten per dag en stage. Ook de timetable staat inmiddels online!

Woensdag

TERMINAL

20:00 – 21:00 Deniz Koyu
21:00 – 22:00 Mattn
22:00 – 23:00 Jay Hardway
23:00 – 00:00 Makj
00:00 – 01:00 Bassjackers
01:00 – 02:00 R3hab
02:00 – 03:00 Slander

SECOND STAGE

20:00 – 22:00 Antec
22:00 – 23:30 Audiomatic
23:30 – 01:00 Altered State
01:00 – 03:00 Schrittmacher

VIP VILLAGE

11:00 – 12:30 Jonas Rolof & Daniel Ledwa
12:30 – 14:00 Gebzound
14:00 – 15:30 Pair Glasses, Jan-erik Karwat, Ps-traxx
15:30 – 17:00 Wolff & Kretzschmar
17:00 – 18:30 Kendy
18:30 – 20:00 Karl Kirschmayer
20:00 – 21:15 Florian Neubauer
21:15 – 22:30 Hubinek & Sperbel
22:30 – 23:45 Mieso
23:45 – 01:00 Nico Pusch & Tom Pusch
01:00 – 02:30 Vmf LIVE
02:30 – 04:00 Pingpong

WOHNZIMMER

12:00 – 13:00 Bastian Herbst
13:00 – 14:00 Airdice
14:00 – 15:00 Halbsteiv
15:00 – 16:00 Küche 80
16:00 – 17:00 Oldschoolrockerz
17:00 – 18:00 The Disco Boys

Donderdag

MAINSTAGE

17:00 – 18:00 Ostblockschlampen
18:00 – 19:00 Bassjackers
19:00 – 20:00 Tujamo
20:00 – 21:00 Oliver Heldens
21:00 – 22:00 Netsky x Jauz x Slushii
22:00 – 23:00 Afrojack
23:00 – 00:00 W&W
00:00 – 01:30 Armin van Buuren
01:30 – 03:00 Dj Snake Hosted by Mc Gee

TERMINAL

18:00 – 19:00 Justin Prince
19:00 – 20:00 Pretty Pink
20:00 – 21:00 Lexy & K-paul
21:00 – 22:15 Dynoro
22:15 – 23:45 GestÖrt Aber Geil
23:45 – 01:15 Kungs
01:15 – 03:00 Jonas Blue
03:00 – 04:00 Malaa
04:00 – 05:00 Lucas & Steve
05:00 – 06:00 Gebrüder Brett

Q-DANCE

20:00 – 21:00 Jay Reeve
21:00 – 22:00 Primeshock
22:00 – 23:00 Keltek
23:00 – 00:00 Wildstylez
00:00 – 01:00 Headhunterz
01:00 – 02:00 Hard Driver
02:00 – 03:00 Noisecontrollers
03:00 – 04:00 B-Front
04:00 – 05:00 Sefa Hosted by Villain

SECOND STAGE

18:00 – 20:00 Bim
20:00 – 21:30 Krama
21:30 – 22:30 Zyrus 7
22:30 – 00:00 Interactive Noise
00:00 – 01:00 Omiki
01:00 – 03:00 Schrittmacher
03:00 – 04:00 Bliss
04:00 – 06:00 Der Loth
06:00 – 08:00 Incognito

VIP VILLAGE

11:00 – 12:15 Tiscore
12:15 – 13:30 Kosch
13:30 – 14:30 Art & Weise
14:30 – 15:30 Husp
15:30 – 16:30 Romano
16:30 – 17:45 Fancy Sound Module
17:45 – 18:45 Rich Vom Dorf
18:45 – 20:00 Daniel Schieber
20:00 – 21:00 Oscar Ozz

WOHNZIMMER

12:00 – 13:00 Plusminuseins
13:00 – 14:00 Brothers Incognito
14:00 – 15:00 Mausio
15:00 – 16:00 Pretty Pink
16:00 – 17:00 Marika Rossa
17:00 – 18:00 Jay Cee

BEACH AREA

11:00 – 13:00 Ps-traxx
13:00 – 15:00 Pingpong
15:00 – 16:30 Pair Glasses
16:30 – 18:00 Jan-erik Karwat

Vrijdag

MAINSTAGE

16:00 – 17:00 Dimitri Vangelis & Wyman
17:00 – 18:00 Quintino
18:00 – 19:15 Salvatore Ganacci
19:15 – 20:30 Alan Walker
20:30 – 21:30 Vini Vici
21:30 – 22:45 Kshmr
22:45 – 00:00 Alesso
00:15 – 01:45 Martin Garrix
02:00 – 03:00 Dimitri Vegas & Like Mike Hosted by Mc Gee

TERMINAL

18:00 – 19:00 Blondee & Roberto Mozza
19:00 – 20:00 White Chocolate
20:00 – 21:15 Housekasper
21:15 – 22:45 Mike Perry
22:45 – 00:15 Sunnery James & Ryan Marciano
00:15 – 01:45 EDX
01:45 – 03:00 Lost Frequencies
03:00 – 04:30 Tchami
04:30 – 06:00 Wiwek

Q-DANCE

20:00 – 21:00 Audiotricz
21:00 – 22:00 Atmozfears
22:00 – 23:00 Da Tweekaz
23:00 – 00:00 D-block & S-te-fan
00:00 – 01:00 Zatox
01:00 – 02:00 Brennan Heart
02:00 – 03:00 Ran-d & Phuture Noize
03:00 – 04:00 Sub Zero Project
04:00 – 05:00 Dr. Peacock Hosted by Villain

SECOND STAGE

14:00 – 15:00 Tezla
15:00 – 16:00 Class A
16:00 – 17:00 Ghost Rider
17:00 – 18:00 Ranji
18:00 – 19:00 Morten Granau
19:00 – 20:00 Phaxe
20:00 – 21:30 Fabio & Moon
21:30 – 22:30 Blastoyz
22:30 – 23:30 Animato
23:30 – 00:30 Ace Ventura
00:30 – 01:30 Astrix
01:30 – 02:30 Alpha Portal
02:30 – 03:30 Tristan
03:30 – 04:30 Avalon
04:30 – 05:30 Azax
05:30 – 06:30 Timelock
06:30 – 08:00 Anneli

VIP VILLAGE

11:00 – 12:30 Roger Horton
12:30 – 14:00 Ton Don
14:00 – 15:00 Kaylab
15:00 – 16:00 Bastian Nouvo
16:00 – 17:00 Jamie Loca
17:00 – 18:00 Mark Bale
18:00 – 19:00 Nicky Jones
19:00 – 20:00 Pascal M.

WOHNZIMMER

12:00 – 13:00 Marcus Brodowski
13:00 – 14:00 Anie
14:00 – 15:00 2elements
15:00 – 16:00 David K & Tom B
16:00 – 17:00 Marcapasos & Janosh
17:00 – 18:00 Thomas Lizzara

BEACH AREA

11:00 – 13:00 Wolff & Kretzschmar
13:00 – 15:00 Husp
15:00 – 16:30 Gebzound
16:30 – 18:00 Nico Pusch & Tom Pusch

Zaterdag

MAINSTAGE

16:00 – 17:30 Makj
17:30 – 19:00 Steve Aoki
19:00 – 20:00 Neelix
20:00 – 21:00 Martin Solveig & Jax Jones present: EUROPA
21:00 – 22:00 Will Sparks
22:00 – 23:00 Danny Avila
23:00 – 00:00 Sebastian Ingrosso
00:00 – 01:30 The Chainsmokers
01:30 – 02:45 Timmy Trumpet
02:45 – 03:00 Fireworks Hosted by MC GEE

TERMINAL

18:00 – 19:00 Boris Dlugosch
19:00 – 20:00 Anstandslos & Durchgeknallt
20:00 – 21:00 Martin Jensen
21:00 – 22:00 Skiy
22:00 – 23:00 Ofenbach
23:00 – 00:00 Nora En Pure
00:00 – 01:00 Klingande
01:00 – 02:00 Sam Feldt
02:00 – 03:00 Felix Jaehn
03:00 – 04:00 Mercer
04:00 – 05:00 Mike Williams
05:00 – 06:00 Moksi

Q-DANCE

20:00 – 21:00 Adrenalize
21:00 – 22:00 Sound Rush
22:00 – 23:00 Wasted Penguinz
23:00 – 00:00 Code Black
00:00 – 01:00 Tnt
01:00 – 01:10 Q-dance Presents: Show Time
01:00 – 02:00 Psyko Punkz
02:00 – 03:00 Bass Modulators
03:00 – 04:00 Adaro
04:00 – 05:00 Rebelion
Hosted by Villain

SECOND STAGE

14:00 – 15:00 Hatikwa
15:00 – 16:00 Hi Profile
16:00 – 17:00 Claudinho Brasil
17:00 – 18:00 Whiteno1se
18:00 – 19:00 Off Limits
19:00 – 20:00 Ticon
20:00 – 21:00 Ritmo
21:00 – 22:00 Captain Hook
22:00 – 23:00 Liquid Soul
23:00 – 00:00 3 Of Life
00:00 – 01:00 Pixel
01:00 – 02:00 Kleysky
02:00 – 03:00 G.m.s.
03:00 – 04:00 Coming Soon
04:00 – 05:00 Electric Universe
05:00 – 06:00 John00fleming
06:00 – 08:00 Eco & Au.ge

VIP VILLAGE

11:00 – 12:00 Nicky Jones
12:00 – 13:00 Bastian Nouvo
13:00 – 14:00 Mark Bale
14:00 – 15:00 Jamie Loca
15:00 – 16:00 Pascal M.
16:00 – 17:00 Kuestenklatsch
17:00 – 18:00 Roger Horton
18:00 – 19:00 Ton Don
19:00 – 20:00 Kaylab

WOHNZIMMER

12:00 – 12:45 Acina
12:45 – 13:30 Vortex
13:30 – 14:15 Patz & Grimbard
14:15 – 15:00 The Holy Santa Barbara
15:00 – 16:00 Vize
16:00 – 17:00 Boris Dlugosch
17:00 – 18:00 Golden Toys

BEACH AREA

11:00 – 13:00 Daniel Warzecha
13:00 – 15:00 Ganzklar
15:00 – 16:30 Mieso
16:30 – 18:00 Dorfkind J-p

Aftermovie


In juli vindt weer een van de grootste festivals van Duitsland plaats, het Airbeat One Festival. Van 11-15 juli kun je genieten van de vele diversiteit aan artiesten die optreedt. Zowel weekend als dagtickets zijn nog verkrijgbaar, check hieronder voor welke prijs je ze kan scoren!

Tickets

  • Weekend ticket phase 1: €109,99
  • Weekend ticket phase 2: €119,99
  • Weekend ticket phase 3: €129,99
  • Weekend ticket phase 4: €139,99
  • Weekend ticket phase 5: €149,99
  • Regular ticket woensdag: €19,99
  • Regular ticket donderdag: €59,99
  • Regular ticket vrijdag: €59,99
  • Regular zaterdag: €59,99

Line-up

Mainstage

Afrojack
Armin van Buuren Dimitri Vegas & Like Mike
DJ Snake
Hardwell
Marshmello
Steve Aoki
Steve Angello
Tiesto
Zedd
Alan Walker
Alle Farben
Danny Avila
Don Diablo
KO:YU
KSHMR
Kungs
Lost Freqencies
Neelix
Ostblockschlampen
Timmy Trumpet
Tujamo
Will Sparks
W&W
Vini Vici

Transmission

Above & Beyond
Cold Blue
Darren Porter
Driftmoon
Gouryella
Grum
Ilan Bluestone
Markus Schulz
Marlo
Orkidea
PureNRG LIVE
Sneijder
Stoneface & Terminal
Super 8 & Tab

Boombox

Borgore
Brohug
Carnage
Jauz
Jumpa
Moksi
smiie
Wiwek

Terminal

Bakermat
Chocolate Puma
EDX
Gestört aber Geil
Klingande
Lexy & K-Paul
Mike Perry
Moguai
Nora En Pure
Ofenbach
Watermät

More

Adam Beyer
Black Coffee
Claptone
Joris Voorn
Richie Hawtin
DJ Hell
Magdalena
Marek Hemmann

Q-Dance

Adrenalize
Andy SVGE
Angerfist
Atmozfears
Audiotricz
Bass Modulators
Brennan Heart
Code Black
Coone
D-Block & S-te-Fan
Da Tweekaz
Dr Rude
Frequencerz
Headhunterz
Keltek
Miss K8
Noisecontrollers
Partyraiser
Psyko Punkz
Ran-D
Rät N Frikk LIVE
Scale
Sound Rush
Sub Zero Project
Toneshifterz
Wildstylez
Zatox
Hosted by Villain

Second Stage

Animato
Antec
Anneli
Audiomatic
Bitmonx
Berg
Blastoyz
Bliss
Bubble
Captain Hook
Cubixx
Claudinho Brasil
Coming Soon
Day.Din
Fabio & Moon
Fasma
Hatikwa
Idylle
Ilai
Klopfgeister
Laughing Buddha
Liquid Soul
Lunatales
LsDirty
Metronome
Mindbenderz
Morten Granau
Naturalize
Neelix
Nikki S
Ranji
Schrittmacher
Onero
Perfect Stranger
Phaxe
Pribe
Querox
Rinkadink
Skazi
Symbolic
Tulla

VIP

Bastian Nouvo
Das Fachpersonal
Jamie Loca
Kaylab
Mark Bale
Pascal M.
Roger Horten
Switch Off

Pre-Opening

Kaskade
Bassjackers
Blasterjaxx
Nicky Romero
Mariana Bo
Masdh N Kutcher
Day.Din
Fabio & Moon
Neelix
Notsocool
Antec
Schrittmacher

Aftermovie 2017

Locatie


Heb je vragen over Airbeat One Festival? Laat het weten!