B-Front

B-Front
Naam:
Bob van der Palen
Geboortedatum:
Maandag 25 jan 1988
Geboorteplaats:
Veldhoven
Genres:
Hardstyle, Raw hardstyle
  • instagram
  • youtube
  • soundcloud
  • spotify

Bob van der Palen is een Nederlandse hardstyle-dj, producer en hij is actief onder de naam B-Front. Zijn eerste release was op DJ’s Records met Motherfucking Psycho. Zijn eerste grote optreden was op Defqon.1 2008, maar zijn doorbraak was op X-Qlusive Holland 2009, dat zette hem toen op de kaart. Hij heeft in 2015 zijn eigen label opgericht samen met Adaro, Frequencerz en Ran-D genaamd Roughstate.

Aanwezig op de volgende festivals:

24 Aug
-
28 Aug

Vaqation

Ziggo Dome, Amsterdam
20:00 - 10:00
Maandag
28 Aug
-
30 Aug

Mysteryland

Floriadeterrein, Haarlemmermeer
11:00 - 23:00
Vrijdag

Gerelateerde artiesten

Was aanwezig op de volgende festivals:

2020

DEDICATED Outdoor

Cattenbroekerplas, Woerden
12:00 - 23:00
2020

Dediqated

GelreDome, Arnhem
12:00 - 23:00
2020

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2020

Het Stuiterbal

Sint Josephstraat, Haghorst
14:00 - 23:30
2020

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2020

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2020

Qapital

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2020

Reverze

Antwerps Sportpaleis, Antwerpen
20:00 - 07:00
2020

Snowbass Festival

North Sea Venue, Zaandam
13:00 - 01:00
2020

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
2020

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2020

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2020

Ultrasonic Festival

Maarsseveense Plassen, Utrecht
12:00 - 23:00
2019

Airbeat One Festival

Airport Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
10:00 - 08:00
2019

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2019

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2019

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2019

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2019

Genesis

Klokgebouw, Eindhoven
13:00 - 23:00
2019

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2019

IMPAQT

Airport Weeze, Weeze
14:00 - 02:00
2019

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2019

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2019

Kingdance

Grote Voort, Zwolle
14:00 - 23:00
2019

Live For This

AFAS Live, Amsterdam
22:00 - 07:00
2019

Mysteryland

Floriadeterrein, Haarlemmermeer
11:00 - 23:00
2019

Qlimax

GelreDome, Arnhem
21:00 - 07:00
2019

REACTiVATE

Torenstraat, Haaren
14:00 - 01:00
2019

Revolt

Vliegveld Pferdsfeld, Pferdsfeld
11:00 - 23:00
2019

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2019

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2019

Tomorrowland

De Schorre, Boom
12:00 - 01:00
2019

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 23:59
2018

Airforce Festival

Vliegveld Twenthe, Enschede
12:00 - 00:00
2018

City of Dance Festival

Oude Veerseweg, Middelburg
16:00 - 23:00
2018

Daylight Festival

Breda International Airport, Breda
12:00 - 23:00
2018

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2018

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2018

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2018

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2018

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2018

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2018

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2018

Het Stuiterbal

Sint Josephstraat, Haghorst
14:00 - 23:30
2018

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2018

Karnaval Festival

Oirschotseweg, Moergestel
12:00 - 22:30
2018

Loudness

Maassilo, Rotterdam
22:00 - 07:00
2018

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2018

Mysteryland

Floriadeterrein, Haarlemmermeer
11:00 - 23:00
2018

Paaspop

Molenheide, Schijndel
13:30 - 02:00
2018

Q-BASE

Airport Weeze, Weeze
17:00 - 07:00
2018

Qapital

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2018

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2017

Beat the Bridge

John Frostbrug, Arnhem
12:00 - 00:00
2017

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2017

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2017

Defqon.1 Festival

Walibi, Biddinghuizen
11:00 - 23:00
2017

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2017

Dreamfields Festival

Rhederlaag, Giesbeek
12:00 - 00:00
2017

Dream Village Festival

Lage Aard, Breda
15:00 - 23:00
2017

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2017

Freaqshow

Ziggo Dome, Amsterdam
20:00 - 07:00
2017

Freshtival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2017

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2017

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2017

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2017

Loudfest

Onderzeebootloods, Rotterdam
13:00 - 23:00
2017

Loudness

Maassilo, Rotterdam
22:00 - 07:00
2017

Magic Festival

Engelse Schans, Lichtenvoorde
12:30 - 01:00
2017

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2017

Mysteryland

Floriadeterrein, Haarlemmermeer
11:00 - 23:00
2017

Primal Outdoor

Strand van Luna, Heerhugowaard
12:00 - 23:00
2017

Q-BASE

Airport Weeze, Weeze
17:00 - 07:00
2017

Qapital

Ziggo Dome, Amsterdam
22:00 - 07:00
2017

Sunrise Festival

De Lilse Bergen, Lille
12:00 - 01:00
2017

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2016

CRAFT Festival

Geestmerambacht, Noord-Scharwoude
12:00 - 23:00
2016

DEDICATED Outdoor

Cattenbroekerplas, Woerden
12:00 - 23:00
2016

Dominator Festival

E3 Strand, Eersel
11:00 - 23:00
2016

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2016

Fantasy Island Festival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2016

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2016

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2016

Loudness

Maassilo, Rotterdam
22:00 - 07:00
2016

Q-BASE

Airport Weeze, Weeze
17:00 - 07:00
2016

Qlimax

GelreDome, Arnhem
21:00 - 07:00
2016

Supersized Kingsday Festival

Aquabest, Best
12:00 - 23:00
2016

Unlocked Indoor Festival

Jaarbeurs, Utrecht
22:00 - 07:00
2015

Daydream Festival

Aquabest, Best
13:00 - 00:00
2015

Dream Village Festival

Lage Aard, Breda
15:00 - 23:00
2015

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2015

Fantasy Island Festival

Het Rutbeek, Enschede
12:00 - 00:00
2015

Hard Bass

GelreDome, Arnhem
22:00 - 07:00
2015

HARDFEST

University of Twente, Enschede
12:00 - 00:00
2015

Masters of Hardcore

Brabanthallen, Den Bosch
22:00 - 08:00
2015

Mysteryland

Floriadeterrein, Haarlemmermeer
11:00 - 23:00
2015

The Qontinent

Pyenbroeck, Wachtebeke
14:00 - 22:00
2014

7th Sunday Festival

Festivalterrein De Roost, Erp
13:00 - 01:00
2014

Daylight Festival

Breda International Airport, Breda
12:00 - 23:00
2014

Emporium

De Berendonck, Wijchen
12:00 - 00:00
2014

Intents Festival

Sportpark d'n Donk, Oisterwijk
12:00 - 23:00
2014

Summerfestival

Ledeganckkaai, Antwerpen
11:00 - 00:00
2014

Ultrasonic Festival

Maarsseveense Plassen, Utrecht
12:00 - 23:00
2014

WiSH Outdoor

Festivalterrein de Aa, Beek en Donk
13:00 - 23:59